ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    مریم یوسفی
    مدیر عمومی
    تیم نویسندگان انجمن
    تیم مدیران
    3,683
    4,853

صندلی داغ ویژه مدیران | مهمان مهدیه mhk عزیز

هجدهمین صندلی داغ ویژه مدیران،مهمان این هفته مهدیه mhk عزیز
    کاربران عزیز با توجه به قوانین صندلی داغ ویژه مدیران سوالات خودتان را ظرف مدت یک هفته از شروع چالش، از مدیر عزیز بپرسید.

و اما چالش صندلی داغ ویژه مهدیه mhk عزیز

صندلی داغ ویژه مدیران | مهمان فرفره عزیز-o-o-u-u-u-o-14-.jpg

۱- بیوگرافی کامل خودتان رابگویید؟(نام،سن،اصالت)
    ۲- متولد چه سالی هستید ودرحال حاضر درچه مقطعی تحصیل می کنید؟
    ۳- ازچه سالی درفضای مجازی وسایتها فعالیت می کنید؟ آیا غیر از کافه قلم، تجربه ی مدیریت را در سایتی دیگر داشته اید؟
    ۴- از چه طریقی با انجمن کافه قلم آشنا شدید؟

۵- مدیریت بخش تایپ رمان تا چه اندازه می تواند سخت باشد؟
    ۶- کدام تاپیک ایجاد شده در کافه قلم را می پسندید؟چرا؟
    ۷- کدام رمان را در کافه قلم دنبال می کنید؟ نظرتان؟
    ۸- لذت بخش ترین رویایی شما چیست؟ بدترین کابوس زندگیتان؟
    ۹- در یک کلام شخصیت اخلاقی خودتان را نقد کنید؟
    ۱۰- یکی از جالب ترین خاطرات کودکی خود راشرح دهید؟
    ۱۱- چقدر وابسته به دنیای مجازی هستید و چند ساعت از وقت خود صرف این فضا می کنید؟
    ۱۲- تعریف عشق از نگاه شما ؟
    ۱۳- یک اعتراف ؟
    ۱۴- چه چیزی باعث عصبانیت شما میشود؟نقطه ضعف شما چیست؟
    ۱۵- بزرگ ترین هدف زندگی تان چیست؟
    ۱۶- اگر دو میلیارد پول داشتید؟
    ۱۷- نظرتان درباره مدیران زیر ،اولین برچسبی که بهشون می دهید؟
    ادمین :
    پاپیون:
    مریم یوسفی:
    هما پور اصفهانی:

فرفره:

مهسا:
    کیانا:

۱۸- مهدیه ، ده سال آینده در چه جایگاهی قرار دارد ؟
    ۱۹- زیباترین شعر و یا جمله از نظر شما؟

۲۰- انجمن کافه قلم در یک جمله ؟

در پایان از صداقت و صبر و شکیبایی شما در پاسخ به سوالات سپاسگزارم.
    میگن درد رو از هر طرف بخونی میشه درد ؛

ولی درمان رو از آخر بخونی میشه نامرد ؛

مواظب باش ؛

واسه دردت به هر درمانی تن ندی …

رمان کامل شده
    رمان درحال تایپ

رمان امشب مرا خواهندکشت... | مریم یوسفی | کاربرانجمن کافه قلم

نقد رمان امشب مرا خواهند کشت http://forum.cafeghalam.com/showthre...8&goto=newpost

کانال مشترک در تلگرام http://telegram.me/Romanmoshtarek

2. 14
    Miniko
    کاربر تازه وارد
    90
    70
    سلام مهدیه جان

1-مهمترین دغدغه زندگیت چیه؟
    2-اهل مسافرت هستی؟دوست داری کدوم شهرها رو از نزدیک ببینی؟
    3-چه رنگ های رو دوست داری ؟بیشتر وسایل هات چه رنگیه؟
    4-احساس خوشبختی میکنی؟(سوال دورهمی مهران مدیری)
    5-چه مهارت های داری ؟اوقات فراغتت رو چطور میگذرونی؟

ممنون
  4. 11
    مهدیه mhk
    مدیر متفرقه کتاب و رمان
    تیم نویسندگان انجمن
    تیم مدیران
    2,285
    6,552
    نقل قول نوشته اصلی توسط مریم یوسفی نمایش پست ها
    هجدهمین صندلی داغ ویژه مدیران،مهمان این هفته مهدیه mhk عزیز
    کاربران عزیز با توجه به قوانین صندلی داغ ویژه مدیران سوالات خودتان را ظرف مدت یک هفته از شروع چالش، از مدیر عزیز بپرسید.

و اما چالش صندلی داغ ویژه مهدیه mhk عزیز

صندلی داغ ویژه مدیران | مهمان فرفره عزیز-o-o-u-u-u-o-14-.jpg

۱- بیوگرافی کامل خودتان رابگویید؟(نام،سن،اصالت)مهدیه mhk هستم 26 سال سن دارم و مسئول یکی از بخش های اداره دولتی هستم
    ۲- متولد چه سالی هستید ودرحال حاضر درچه مقطعی تحصیل می کنید؟متولد سال 1369 .. فعلا لیسانس دارم
    ۳- ازچه سالی درفضای مجازی وسایتها فعالیت می کنید؟ آیا غیر از کافه قلم، تجربه ی مدیریت را در سایتی دیگر داشته اید؟ تاریخ عضویت رو به خاطر ندارم اما اولین بار در نودهشتیا عضو شدم ...در اونجا کاربر نیمه حرفه ای بودم و فعال بخش اخبار بودم و در قسمت مصاحبه با نویسندگان معروف مشغول بودم ...همچنین رمان هم مینوشتم .../بله قبل از اینجا هم تجربه مدیریت داشتم ...در یکی از سایت های رمان مدیر بخش اخبار بودم بعد ها مدیر ارشد تایپ رمان شدم و در قسمت مدیرمسابقات هم فعالیت میکردم
    ۴- از چه طریقی با انجمن کافه قلم آشنا شدید؟ من از طریق هماجان با کافه قلم اشنا شدم و عضو شدم و خوشحالم از این تصمیمی که گرفتم
    ۵- مدیریت بخش تایپ رمان تا چه اندازه می تواند سخت باشد؟ هر کاری سختی خودش رو داره ..مدیر بخش تایپ رمان هم سختی های مربوط به کارش رو داره ..بیشتر سختی اش اینکه بعضی دوستان رمان رو ناقص ارسال میکنند ...خیلی خوب میشد هر عزیزی که بار اول بود میخواست رمان بنویسه قبلش قوانین رو مطالعه میکرد
    ۶- کدام تاپیک ایجاد شده در کافه قلم را می پسندید؟چرا؟ قسمت مسابقات و صندلی داغ و تمام تاپیک های بخش تایپ رمان رو
    ۷- کدام رمان را در کافه قلم دنبال می کنید؟ نظرتان؟رمان ها زیاد هستند و همشون عالی ...رمان فرفره عزیز ..رمان نرگس لوانی نازنین ..رمان مچاله ..رمان سنا جان ..رمان های مخمل66 و .....خیلی های دیگه ....
    ۸- لذت بخش ترین رویایی شما چیست؟ بدترین کابوس زندگیتان؟ رویای زندگیم خوشبختی و عاقبت بخیری و زندگی توام با آرامش و سلامتی در کنار خانواده ام هست ..کابوس هم تنهایی و نداشتن سلامتی و آرامش
    ۹- در یک کلام شخصیت اخلاقی خودتان را نقد کنید؟به نظر کسایی که منو میشناسن زودرنج هستم ...
    ۱۰- یکی از جالب ترین خاطرات کودکی خود راشرح دهید؟ وقتی که کاردستی درست میکردم بیشترشون کارت عروسی بود یا چیزی شبیه به اون ..در قسمت عروس اسمم رو مینوشتم و در قسمت نام داماد علامت سوال میذاشتم ؟
    ۱۱- چقدر وابسته به دنیای مجازی هستید و چند ساعت از وقت خود صرف این فضا می کنید؟متاسفانه خیلی با اینترنت کار میکنم و اگه به طور میانگین بخوام بگم حدود 6الی 7 ساعت مشغولم ..باز خداروشکر صبح ها سرکارم و فرصتش رو ندارم اما روزهای تعطیل بیشتر میشه
    ۱۲- تعریف عشق از نگاه شما ؟جذاب توام با نابودی ...از دور قشنگه وقتی وسط ماجرا باشی گرفتار میشی
    ۱۳- یک اعتراف ؟اولین بار چند سال قبل که خوب یادم نیست تاریخش رو میخواستم ناهار درست کنم ...مرغ سرخ شده ...چون از دست زدن به تکه های مرغ چندشم میشد با دو قاشق تکه ها رو برمیداشتم و تو روغن میذاشتم ..یکی از تکه ها روی زمین افتاد ...دوباره همون رو برداشتم و تو روغنا انداختم ....وقت ناهار با بهونه اینکه از بوی غذا سیر شدم نخوردم و بقیه خوردن

۱۴- چه چیزی باعث عصبانیت شما میشود؟نقطه ضعف شما چیست؟وقتی به کسی ظلم بشه یا کارها و زحمت های کسی دیده نشه عصبانی میشم ...نقطه ضعفم ترسه از یک چیزی میترسم که اینجا نمیگم چون ریسک داره
    ۱۵- بزرگ ترین هدف زندگی تان چیست؟ ارتقا شغلی همچنین چاپ رمانهام و زندگی با آرامش و سلامتی کنار خانواده عزیزم
    ۱۶- اگر دو میلیارد پول داشتید؟پانصد میلیونش رو تو بانک میذاشتم تا باسودش وسایلی که دوست داشتم بخرم ...یک میلیاردش رو به خانواده میدادم و مقداریشم به مستحق ها و پانصد تای دیگه رو خونه و ماشین میخریدم تازه خونه رو هم اجازه میدادم و پولش رو پس انداز میکردم

۱۷- نظرتان درباره مدیران زیر ،اولین برچسبی که بهشون می دهید؟
    ادمین : مسئولیت پذیر و پرجذبه
    پاپیون: هنرمند
    مریم یوسفی: مهربون
    هما پور اصفهانی:قلمش جذاب و زیباست

فرفره:دوست عزیز ...کسی که با سوالاتم بهش زحمت میدم و با مهربونی برام وقت میذاره

مهسا: مدیریت تو خونشه...با جدیت کار میکنه و با صبوری پاسخگو هست
    کیانا: باهاشون برخورد نداشتم متاسفانه

۱۸- مهدیه ، ده سال آینده در چه جایگاهی قرار دارد ؟ به اون جایگاه شغلی که دوست دارم رسیدم ..رمان هام چاپ شده و با آرامش و سلامتی کنار کسایی که دوستشون دارم زندگی میکنم و همچنان در کافه قلم حضور دارم البته شاید پستم بالاتر رفته باشه
    ۱۹- زیباترین شعر و یا جمله از نظر شما؟جمله:ادم های بزرگ اراده میکنند و آدم های کوچک آرزو....عاشق این جمله و معنیشم ..شعر هم اشعار فروغ: نگاه کن که غم درون دیده ام چگونه ذره ذره آب میشود و سایه سیاه سرکشم اسیر دست آفتاب میشود
    نگاه کن
    تمام هستيم خراب مي شود
    شراره اي مرا به کام مي کشد
    مرا به اوج مي برد
    مرا به دام مي کشد
    نگاه کن
    تمام آسمان من
    پر از شهاب مي شود

۲۰- انجمن کافه قلم در یک جمله ؟ بالی برای پرواز به رویاهای دوردست

در پایان از صداقت و صبر و شکیبایی شما در پاسخ به سوالات سپاسگزارم. باتشکر از زحمات دوست خوبم مریم جان
  6. 18
    مهدیه mhk
    مدیر متفرقه کتاب و رمان
    تیم نویسندگان انجمن
    تیم مدیران
    2,285
    6,552
    نقل قول نوشته اصلی توسط Miniko نمایش پست ها
    سلام مهدیه جان سلام عزیزم

1-مهمترین دغدغه زندگیت چیه؟ مهمترین دغدغه زندگیم فعلا رسیدن به شرایطیه که کنار خانواده ام در شهر خودم باشم ..نه در غربت
    2-اهل مسافرت هستی؟دوست داری کدوم شهرها رو از نزدیک ببینی؟ مسافرت رو زیاد دوست ندارم اما چون بقیه خانواده برعکس من اهل مسافرتن منم باهاشون همراه میشم ...دوست دارم زیباترین شهرهای جهان رو ببینم مخصوصا ونیزو پاریس رو ....از شهرهای ایران هم دوست دارم طرف غرب رو ببینم چون هنوز موفق نشدم
    3-چه رنگ های رو دوست داری ؟بیشتر وسایل هات چه رنگیه؟ رنگ های طیف آبی و بنفش...بیشتر وسایلم آبی هست
    4-احساس خوشبختی میکنی؟(سوال دورهمی مهران مدیری) ؟ راستش تا حدودی .....به نظر من خوشبختی امری نسبیه و برای هرکس فرق میکنه ...خداروشکر راضیم
    5-چه مهارت های داری ؟اوقات فراغتت رو چطور میگذرونی؟ مهارت که نمیشه گفت باید بقیه بگن اما اوقات فراغتم رو بیشتر تو نت چرخ میزنم ..کافه میام و دوست دارم فیلم ببینم ...و رمان بنویسم

ممنون
    قربانت مهربونم منم متشکرم وقت گذاشتی
  8. 13
    بیتا۲۲
    کاربر فعال
    13,203
    5,358
    سلام امیدوارم خوب وسرحال باشین

نظرتون درباره رمانی درحال تایپ کافه چیه؟

به نظرتون یه (مـــرد)بایدچه خصوصیاتی داشته باشه

بزرگترین آرزوتون(البته فضولیه اگه دوست نداشتین جواب ندین)

روزی که براتون خیلی مهم بود

ازچه رنگایی خوشتون میاد؟

آرامش ازنظرشمایعنی چی

نظرتون درباره من

ببخشیدازسوالای زیادامیدوارم خسته نشده باشین وممنون بخاطرجوابی که میدین
    ویرایش توسط بیتا۲۲ : 2017/01/09 در ساعت 20:35
  10. 4
    مهدیه mhk
    مدیر متفرقه کتاب و رمان
    تیم نویسندگان انجمن
    تیم مدیران
    2,285
    6,552
    نقل قول نوشته اصلی توسط بیتا۲۲ نمایش پست ها
    سلام امیدوارم خوب وسرحال باشین

سلام دوست عزیزم ممنونم
    نظرتون درباره رمانی درحال تایپ کافه چیه؟
    رمان های کافه قلم به نظر من همشون خوبن ..البته بعضی هاشون در حال پیشرفت هستند و بعضی قلم ها جای کار دارند ...همونطور که بعضی رمان ها فوق العاده ان ...به نظر من بستگی به نظر خواننده رمان داره ...من خودم به خاطر مشغله زیادم متاسفانه نمی تونم تمام رمان ها رو بخونم چون تعدادشونم زیاده ..اما سعی میکنم تاجای که برام مقدور باشه رمان ها رو دنبال کنم ..

به نظرتون یه (مـــرد)بایدچه خصوصیاتی داشته باشه

اخلاق -ایمان - شخصیت- وقار - شغل و.........
    (ماشین -خونه -پول -قیافه)این موارد از بالایی ها مهمتره

بزرگترین آرزوتون(البته فضولیه اگه دوست نداشتین جواب ندین)
    در حال حاضر بزرگترین ارزوم اینه کنار خانواده ام باشم در شهر خودم چون بنا به دلایل شغلی فعلا در یک شهر دیگه ای مشغول به کارم و از خانواده دورام (برام دعاکنید بتونم زودتر برم شهرم)

روزی که براتون خیلی مهم بود
    روز تولد کسانی که برام عزیزن خیلی روز مهمیه ..البته تولد خودم رو هم شامل میشه ...همچنین روز موفقیت هاشون برام ارزشمنده

ازچه رنگایی خوشتون میاد؟
    در پست بالا جواب دادم ..طیف رنگ های آبی و بنفش

آرامش ازنظرشمایعنی چی

آرامش از نظر من اینه که یک تن سالم داشته باشی یک فکر آروم و یک زندگی سرشار از آسایش در جوار محبت خانواده ات

نظرتون درباره من

کاربر فعال ..کمی شیطون و مهربون

ببخشیدازسوالای زیادامیدوارم خسته نشده باشین وممنون بخاطرجوابی که میدین
    خواهش میکنم خوشحال شدم و ممنون از محبتت مهربون
  12. 8
    Ice_girl
    کاربر تازه وارد
    5
    5
    سلام من تازه واردم و نمیدونم چطوری رمانمو به اشتراک بزارم. راهنماییم میکنی؟
  14. 3
    eli139
    کاربر تازه وارد
    25
    6
    سلام مهديه جون ✋������
    خيلى خوشحالم از آشناييتون ❤️ ✨
    از اونجا كه من خيلى فضول تشريف دارم سوالامو شروع مى كنم...
    از الان بگم از سوالاتم ناراحت نشين ها دوست نداشتين جواب ندين. پيشاپيش معذرت
    حالا صندلى جزغاله ى من:
    ١: گلم ميشه بپرسم مجردين يا متاهل؟؟؟
    ٢: ميشه بگين رشته ى دانشگاهيتون چى بوده؟؟؟
    ٣: مهديه جون از چه سنى نويسندگى رو شروع كردين؟؟؟
    ٤: ايده هاتون رو از كجا برداشت مى كنين؟؟؟
    ٥:چندمين فرزند خانواده اين؟؟؟ و كدوم يكى از اعضاى خانواده رو بيشتر از بقيه دوست دارين؟؟؟
    ٦: بهترين كتاب شعر و يا رمانى كه خوندين از نظر خودتون اسمش چى بوده؟؟؟
    ٧:نظرتون راجع به نويسنده هاى كتاب هاى چاپى زير چيه؟؟؟
    ر. اعتمادى:
    م.مودب پور:
    هما پوراصفهانى:
    فرشته تات شهدوست:
    فهيمه رحيمى:
    تكين حمزه لو:
    ٨:توى يكى از سوالاتى كه دوستان ازتون پرسيدن گفتين كه توى قسمت اخبار بعضى از سايت ها فعاليت داشتين؛ مى شه بگين چه بخشى؟؟؟ ورزشى؟؟؟ جنايى؟؟؟....
    ٩: ورزش مورد علاقتون چيه؟؟؟
    10: كدوم غذا رو دوست دارين و از كدوم غذا متنفرين؟؟؟
    11:با ارزش ترين چيز توى زندگيتون چيه؟؟؟
    12: بهترين عيدى كه گرفتين و هنوز يادتونه چى بوده؟؟؟
    13:آخرين بارى كه براتون تولد گرفتن كى بوده؟؟؟
    14:از كدوم عضو صورتتون خوشتون مياد؟؟؟
    15: كدوم خصوصيت اخلاقى خودتون رو بيشتر از بقيه دوست دارين؟؟؟
    16:چه نكته اى رو دوست دارين به نويسنده هاى نو قلم بگين؟؟؟
    ١٧:نظرتون دربارى من؟؟؟ الكى مثلا منو خيلى مى شناسين
    ١٨:و در آخر علت انتخاب انجمن كافه قلم بين اين همه انجمن هاى مختلف چى بوده؟؟؟

بازم معذرت مى خوام كه همچين سوالاتى رو پرسيدم. خدايى بيشتر از اينا كنجكاو و فضول هستم ولى چه كنيم كه مجبورم اينجا خوددار باشم.
    پيشاپيش ممنون كه وقت با ارزشتون رو در اختيارم گذاشتين
    يه درخواست كوچيك هم ازتون داشتم و اونم اينه كه يه مقدار، فقط يه مقدار كار كردن با بخش هاى مختلف انجمن رو راحت تر كنين؛ واقعا بعضى جاها آدم هنگ مى كنه.
    بازم ممنون و مچكر
    دوستون دارم❤️✨ خدانگهدارتون
    ویرایش توسط eli139 : 2017/01/15 در ساعت 15:10
  16. 1
    مهدیه mhk
    مدیر متفرقه کتاب و رمان
    تیم نویسندگان انجمن
    تیم مدیران
    2,285
    6,552
    نقل قول نوشته اصلی توسط eli139 نمایش پست ها
    سلام مهديه جون ✋سلام دوست عزیزم
    خيلى خوشحالم از آشناييتون ❤️ ✨ممنونم من از اشنایی با شما خوشبختم
    از اونجا كه من خيلى فضول تشريف دارم سوالامو شروع مى كنم...
    از الان بگم از سوالاتم ناراحت نشين ها دوست نداشتين جواب ندين. پيشاپيش معذرت
    حالا صندلى جزغاله ى من:
    ١: گلم ميشه بپرسم مجردين يا متاهل؟؟؟ مجرد
    ٢: ميشه بگين رشته ى دانشگاهيتون چى بوده؟؟؟ اقتصاد
    ٣: مهديه جون از چه سنى نويسندگى رو شروع كردين؟؟؟من اول از همه با شعر گفتن شروع کردم ...وبعد رمان نوشتن رو اغاز کردم چیزی حدود 8 الی 9 سال قبل
    ٤: ايده هاتون رو از كجا برداشت مى كنين؟؟؟از پیرامونم ..از تفکراتم ...یک چیزی ببینم یا بشنوم ...فرقی نمی کنه فیلم باشه یا کتاب ..چیزی تو ذهنم باید جرقه بزنه ...گاهی هم از حوادث واقعی ..زندگی کسانی که میشناسم مثل رمان اخریم ایاز که از زندگی یکی از بستگان دوستم الهام گرفتم
    ٥:چندمين فرزند خانواده اين؟؟؟ و كدوم يكى از اعضاى خانواده رو بيشتر از بقيه دوست دارين؟؟؟ فرزند دوم هستم ...کلا ما 5 نفر هستیم و همه رو به یک اندازه دوست دارم
    ٦: بهترين كتاب شعر و يا رمانى كه خوندين از نظر خودتون اسمش چى بوده؟؟؟اشعار فروغ و سهراب سپهری عالین ..عاشقشونم ...رمان هم زیاد بوده هم چاپی هم مجازی
    ٧:نظرتون راجع به نويسنده هاى كتاب هاى چاپى زير چيه؟؟؟
    ر. اعتمادى: قلم زیبایی دارن
    م.مودب پور: نویسنده خیلی خوبی هستن و پرتجربه
    هما پوراصفهانى: عاشقانه هاشون بسیار به دل میشینه و جذابه
    فرشته تات شهدوست: ایشونم قلم بی نظیری دارن
    فهيمه رحيمى: نگارش عالی همراه قلم پرطرفدار
    تكين حمزه لو:استاد هستن در کارشون
    ٨:توى يكى از سوالاتى كه دوستان ازتون پرسيدن گفتين كه توى قسمت اخبار بعضى از سايت ها فعاليت داشتين؛ مى شه بگين چه بخشى؟؟؟ ورزشى؟؟؟ جنايى؟؟؟....همه بخش های اخبار رو میذاشتم و مدیرش بودم اما بیشتر اخبار اجتماعی و اقتصادی و هنری
    ٩: ورزش مورد علاقتون چيه؟؟؟ پیلاتس...ایروبیک...
    10: كدوم غذا رو دوست دارين و از كدوم غذا متنفرين؟؟؟قرمه سبزی ولازانیا رو بسیار دوست دارم ...کلا از گوشت مرغ و خورشت مرغ زیاد خوشم نمیاد
    11:با ارزش ترين چيز توى زندگيتون چيه؟؟؟ خانواده ...
    12: بهترين عيدى كه گرفتين و هنوز يادتونه چى بوده؟؟؟ دوسال قبل گوشی موبایلم رو
    13:آخرين بارى كه براتون تولد گرفتن كى بوده؟؟؟ هر سال میگیرن ..پارسال اخرین بار بود
    14:از كدوم عضو صورتتون خوشتون مياد؟؟؟ لب و ابرو
    15: كدوم خصوصيت اخلاقى خودتون رو بيشتر از بقيه دوست دارين؟؟؟ دلرحمی و مهربانی ام رو
    16:چه نكته اى رو دوست دارين به نويسنده هاى نو قلم بگين؟؟؟بسیار بنویسید ..مهم نیست چند خط مینویسید ...مهم نیست زیاد عالی نمیشه اما هر روز یا هر هفته بنویسید ..نوشتن لذت بخش ترین کاره ..حتی فکراتون رو بنویسید
    ١٧:نظرتون دربارى من؟؟؟ الكى مثلا منو خيلى مى شناسين
    یکی از کاربران مهربان و دوست داشتنی که به من خیلی لطف داره
    ١٨:و در آخر علت انتخاب انجمن كافه قلم بين اين همه انجمن هاى مختلف چى بوده؟؟؟محیط ارام و جو دوستانه و زیبا

بازم معذرت مى خوام كه همچين سوالاتى رو پرسيدم. خدايى بيشتر از اينا كنجكاو و فضول هستم ولى چه كنيم كه مجبورم اينجا خوددار باشم.
    پيشاپيش ممنون كه وقت با ارزشتون رو در اختيارم گذاشتين
    يه درخواست كوچيك هم ازتون داشتم و اونم اينه كه يه مقدار، فقط يه مقدار كار كردن با بخش هاى مختلف انجمن رو راحت تر كنين؛ واقعا بعضى جاها آدم هنگ مى كنه.
    بازم ممنون و مچكر
    دوستون دارم❤️✨ خدانگهدارتون
    منم از شما ممنونم وقت گذاشتید ...دوست عزیز هر بخش انجمن دفتری داره که سوالات کاربرا رو در مورد استفاده و موارد دیگه جواب میده و کاربرا به راحتی میتونن تو اون قسمت سوالاتشون رو بپرسن
  18. 4
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع