ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 6 نخست ... 23456 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 53
    اشتباه خوب
    مدیر اخبار و معرفی فیلم و نمایش
    مدیر دانلود ها
    تیم مدیران
    701
    1,635
    پاسخ سوالات کاربر عزیز آترین خان

@Atrin Khan

به بلاخره نوبت برادر اشتباه هم شد!
    آره دیگه،ایشالا یه روز نوبت شما هم بشه

اولا سلام، دوما خوبی؟؛ سوما چرا اشتباه خوب مگه اشتباهم خوب میشه؟
    سلام، خوبم شما خوبی؟!! آره چرا که نه! شما اگه اشتباهاتت باعث نابود شدن زندگیت نشه و ازش درس بگیری میشه اشتباه خوب.

چهارما اسم واقعیت
    سجاد

پنجما چرا این انجمن؟
    شما میخوای تو کدوم انجمن؟! جدا دلیلش اینه که فضای کافه قلم سالم تر از سایر انجمن هاست

ششما چجوری پنج دقیقه بعد از بازی با انقدر ریزه کاری همه چیزو جزوه میکنی و میزاری توسایت(البته میدونم خودت نمینویسی!)؟
    رفیق به آخر تاپیک که توجه کنی میبینی که ذکر منبع کردم، اخبار رو از منابع موثق میگیرم و تو سایت تاپیکش میکنم.

نمیدونم والا شاید توهم زده

فیلم جنگی خوب زیاد هست ولی اگه بخوام نام ببرم چند نمونه،فهرستا شیندلر،نجات سرباز رایان،غلاف تمام فلزی،دشمن پشت دروازه های شهر،حرامزاده های بی آبرو (اسم فیلم هست به کارگردانی کوئینتین تارانتینو)، شکارچی گوزن،افتخار،و ....

اهل سیاست نیستم بزرگوار.

در گوشش گفت نشنیدم والا

خدا قوت پهلوون ،بیا در خدمتیم ولی بحث و سیاسی نکن خواهشا
    توجه... توجه...

پر مخاطب بودن یک کتاب،فیلم و ... دلیل بر خوب بودن آن نیست!

از آثار قوی حمایت کنیم!

ناخدا خورشید کیه؟!!همونی که یه دست نداره؟!!
    نه!!! همونی که یه دست داره!!!

آدرس اینستاگرام: https://www.instagram.com/sajadalimadadi/
  2. 12
    سایه روشن
    کاربر تازه وارد
    80
    210
    درودی دوباره برعموسجاد
    من سوالاتم کم بودیه چهارتادیگه هم می پرسم!

۱-خب عموچطوری بازن عموآشناشدی!
    ۲-بین شغل دکتری وبازیگری کدوم موردپسنده!؟
    ۳-اگه قرارباشه یکی ازکاربرای سایت روباچیپس وماست موسیرعوض کنی کدوموانتخاب می کنی عموجون!؟
    ۴-نظرت درموردفیلم های زیر:
    لانتوری:
    ابدویک روز:
    کوچه ی بینام:
    محمدرسول الله:
    پنجاه کیلوآلبالو:
    بارکد:
    بادیگارد:
    (مدیونی عمواگه فکرکنی توانتخاب فیلم موندم)
    سوالی ندارم موفق باشی عموجان :
    سلاااااااام
    رمان درحال تایپhttp://forum.cafeghalam.com/thread7915.html#post49937
  4. 6
    فروغ دیناروند
    نویسنده افتخاری
    تیم نویسندگان افتخاری
    99
    398
    سلااام
    به ببین کی نشسته رو صندلی داغ
    ریفیق قدیمی ♡

خب داداش تا عشق زندگیتم ازت پرسیدن من چی بپرسم آخه

اممم بازیکن مورد علاقتو تاحالا نگفتی بگو فکر کنم طارمی باشه نه؟
    تو بارسا هم بگو .

بنظرت کدوم تیم قهرمان لالیگا میشه

نظرت راجع عدد 9 چیه؟
    و 4؟
    و در آخر

چرا انقدر منو اذیت میکنی؟

برو دیگه بدرود
    ریشه اِعتصابِ آب کرده بود شاید
    که فراموش کرده بود اِنتظاره ساقه رو
  6. 9
    اشتباه خوب
    مدیر دانلود ها
    تیم مدیران
    701
    1,635
    پاسخ سوالات نیوشای عزیز

@im_niusha

سلام
    خوبی ؟ خیلی یهویی تاپیک رو دیدم و دلم نیومد انتقاممو ازت نگیرم
    به سلام نیوشا خانوم.خخخ بریم ببینیم چند مرده حلاجی

بهترین نویسنده؟ چرا ؟!
    جواب این سوال رو دادم تو سوالات قبل. نویسنده های مورد علاقه ام زیاد هستن،ولی اگه بخوام یه شخص رو نام ببرم صادق هدایت هست،به دلیل اینکه علاوه بر ویژگی های فنی نوشتن (قلم خوب،خلاقیت،ذهن باز) رسالت نویسندگی رو ادا کرده.

بزرگترین ارزویی که داشتی و ایا بهش رسیدی ؟!
    یه آرزوی خاص که اسم ببرم تو ذهنم نبوده ولی تا حالا به اون چیزایی که میخواستم نرسیدم.

بخوای گذشته رو پاک کنی کدوم قسمتشه ؟!
    درگیر عشق و عاشقی نمیشدم و راحت به یه سری اشخاص خاص اعتماد نمیکردم.

عکس العملت وقتی منو به طور خیلی اتفاقی ببینی ؟
    سعی میکنم خونسردیمو حفظ کنم و سریعا از محل حادثه فرار کنم چون میخوای با کیفت منو بزنی،جدا از شوخی باهات سلام علیک میکنم و احوالپرسی و بعدش هم میرم پی کارم.

چرا پرسپولیس ؟! واقعا چرا ؟!!!!!!
    تو چرا استقلال؟!! واقعا چرا؟!! ولی دلیلم اینه که چون بهترین تیم ایرانه و از دل مردم اومده بیرون نه با پول یه نهاد خاص.

دانشگاه یا خواب یا دربی ؟!چرا ؟!
    قطعا دربی! اتفاقا پارسال تو دربی رفت تقریبا همچین شرایطی پیش اومد که طبق معمول دربی از همه چی مهم تره.

اگر بهت یک میلیارد بدن ، چیکار میکنی ؟!
    نصفشو میزارم بانک، با نصف دیگه اش هم سعی میکنم یه انتشاراتی بزنم و از نویسنده های با استعداد حمایت کنم.

چرا حرف هیچکی رو گوش نمیدی ؟
    اگه حرف آدمای دور و برم منطقی باشه و قابل اجرا با کمال میل گوش میدم.

واقعا چرا همیشه حرف خودته ؟
    واقعا اینطوری نیست. حالا نمیدونم شاید با توجه به بحث هایی که باهم داشتیم به این نتیجه رسیدی.اگه تو ضمینه ای احساس کنم که از یه شخصی پایین تر هستم بدون شک اعتراف میکنم. خیلی اهل رقابت کاذب و کل کل الکی نیستم.

ایا خودت هم به حرفات عمل میکنی ؟!
    همیشه تلاش کردم به حرفام عمل کنم و یکی از تغییراتی هست که تو زندگیم بوجود آوردم. ولی هنوز کامل نه! گاهی اوقات تنبلی مانع میشه.

فیلم های کشور های مختلف رو نقد کن . (مثلا آمریکا : ...)
    دختر جان باید مشخص کنی دقیقا چه فیلمی!!! بعدشم اگه مشخص کنی تو 4-5 خط که نمیشه در مورد یه فیلم حرف زد. ولی اگه منظورت کلیت یه سینمای خاص مثلا سینما همین کشور آمریکا هست باید بگم سینمای آمریکا افول کرده و مثل دهه نود یا اوایل دهه 2000 فیلم های خوبی نمیبینیم. چون سینمای آمریکا بیشتر رو به صنعتی شدن پیش میره و بیشتر کارگردان های سینمای آمریکا دنبال این هستن که به تکنیک های ساخت فیلم (مثل جلوه های ویژه ی آنچنانی) تمرکز داشته باشن تا دقت رو فیلمنامه و سناریوها.قدیم تو جشنواره ی اسکار فیلم هایی که نامزد اسکار بهترین فیلم یا کارگردانی میشدن هر کدومشون واقعا میتونستن یه شخصی رو که اهل فیلم هم نیست علاقه مند کنند به این صنعت.متاسفانه الان همچین فیلم هایی خیلی کمتر میبینیم.

دلیلت برای انتخاب یه فیلم خوب ؟! همچنین یه کتاب خوب ؟!
    دلیل خاصی برا انتخابام ندارم،هر فیلم یا هر کتابی تو هر ژانری که خوب کار شده باشه و قوی از آب دراومده باشه میتونه انتخاب من باشه برای دیدن یا خوندن.یه کسی که عشق فیلمه تو هر ژانری فیلم میبینه و یه ژانر خاص رو دنبال نمیکنه.

خودت رو نقد کن
    گاهی اوقات به دلیل تنبلی بیش از حد خیلی از اهدافم فاصله میگیرم و بیخیال میشم. بیخیالی اصلا خوب نیست.

به نظرت من پر حرفم ؟! چرا ؟!
    خخخخ دختر باید ذاتا پرحرف باشه. به نظرم دختر کم حرف به آدم انرژی منفی منتقل میکنه

راجبه این کلمات نظرت رو بگو :
    خدا:عجیبترین موجودی که در طبیعت وجود داره.
    دوست:وفا
    دشمن:عامل پیشرفت انسان ها
    مادر:زندگی
    دانشگاه:خانه فرهنگ
    پرسپولیس:عشق
    اشتباه خوب در گذشته:ساده
    اشتباه خوب در آینده:با سیاست
    پسر شجاع:از کارتونش خوشم نمیومد
    من:شیطون
    کیف من:دردناک
    درس ادبیات:مهم ترین درس دبیرستان
    پستای اینستاگرام:حموم زنونه
    مجنون:دیوانه
    جرئت و حقیقت:بازی مرگ
    صندلی داغ:رینگ بوکس

ممنون از شکیبایی شما
    (سوالا خیلی اسونه ، میدونم !)
    و ممنون از شما بابت هوک چپ و راست،ببخشید سوالاتت
    توجه... توجه...

از آثار قوی حمایت کنیم!

8. 11
    اشتباه خوب
    مدیر دانلود ها
    تیم مدیران
    701
    1,635
    پاسخ سوالات مدیر عزیز مهسا خانوم.

@Mahsa

سلاممعمولا اتفاقی گذرم اینورا میفته... که افتاده.،خوبی شما؟ خانواده چطورن؟
    به به سلام مهسا خانوم معاون.خوش اومدید.ممنون شما خوبی؟. خانواده هم خوبن سلام دارن خدمتتون.

داستان چیه پسرا حس میکنن خودشون تَه فیلم دیدنن؟
    اوه اوه مهسا خانوم با توپ پر اومدیا عرضم به خدمتتون که اگه منظورتون این حس پسرا در برابر دخترا هست، شاید دلیلش این میتونه باشه که دخترا بیشتر از روی تعصبات و احساسات دخترونه خودشون فیلم میبینن نه یه نگاه بی طرفانه.من خودم به شخصه دختر فیلمباز حرفه ای کم دیدم.(هرچند بین دخترا فیلمباز درست و حسابی هم دیدم خدایی) ولی اگه تعصبی هم داشته باشم رو فیلمباز بودنم در برابر افرادی هست که ادعای کاذب دارن تو این ضمینه حالا چه دختر باشه چه پسر! معمولا هم سعی میکنم با اینجور افراد بحث نکنم چون شدیدا از منطق خارج میشن و سعی میکنن با چهارتا اسمی که حفظ کردن از عقایدشون دفاع کنند.

و چرا تعجب میکنن که بحث از کاپتان امریکا و ایرن من و اینا میشه دخترا اظهار نظر کنن؟
    حقیقتش اینو دقیقا نمیدونم و تا حالا هم ندیدم انصافا شاید دلیلش همونی باشه که تو سوال قبل گفتم ولی معمولا دخترا به ژانر علمی تخیلی خیلی علاقه دارن و نظراتشون در مورد اینجور فیلم ها میتونه خیلی جالب باشه.

از فیلم هایی که بر اساس کمیک ساخته میشن بیشتر خوشت یا فیلم هایی که بر اساس داستان بلند یا رمان هستن؟ یا هیچکدام؟ و اینکه اصلا نظرت در مورد اینجور فیلم ها چیه؟ نظرت در مورد تحریف داستان هاشون در جریان فیلم ها چیه؟
    تو سوالات قبلی که دوستان پرسیدن تقریبا شبیه این سوال بود،من به شخصه خودم ژانر خاصی مورد علاقه ام نیست و همه فیلم ها تو ژانرهای مختلف رو دنبال میکنم. شاید یه سری ژانرها رو خیلی دوست داشته باشم ولی در کل برام فرقی نمیکنه.قوی بودن اون اثر برام از همه چی مهم تره. تقریبا همه کسایی که فیلمباز و عشق فیلم هستن اینطورین. در مورد قسمت دوم سوالتون باید بگم که ساخت فیلم هایی که بر اساس داستان بلند یا رمان هستن راحت تره نسبت به فیلم هایی که بر اساس داستان های کمیک هستن.چون خط داستانی و شخصیت ها و فضای داستان کاملا مشخصه و یه لقمه حاظر و آماده هست برای فیلمنامه نویس که یه فیلمنامه جمع و جور در بیاره.در حالیکه ساخت فیلم بر پایه ی داستان های کمیک چون خط داستانی مشخصی نداره و فضا و زمان هم معلوم نیست و فقط شخصیت ها برای ما مشخص هستن کار فیلمنامه نویس رو خیلی سخت میکنه چون باید بر اساس شخصیت ها داستانی رو با استفاده از فکر و ذهن و خلاقیت خودش تو یه فضا و زمان مشخص تولید کنه و به صورت فیلمنامه در بیاره. به خاطر همین معمولا بیشتر فیلم هایی که بر اساس داستان های کمیک ساخته میشن خیلی خوب از آب در نمیان، بهترین فیلم هایی که بر اساس داستان های کمیک ساخته شدن و من دیدم 3 گانه ی بتمن کریستوفر نولان بود که به وضوح میشد خلاقیت رو تو ساختار فیلمنامه ی کار دید که موضوعات اجتماعی، سیاسی و حتی فلسفی تو فیلم گنجانده شده بود. در مورد تحریف تو ساختار این دو فیلمنامه ها هم باید بگم که تحریف کلا کار خوبی نیست و یه جورایی خیانت به اثره ولی میشه با به کار بردن یه سری تغییرات کوچیک تو سناریو اینطور فیلم ها رو جذاب تر کرد مثلا اگه بخوام مثال بزنم از دو نمونه فیلم تو این دو تا ژانر که تغییرات کوچیک داشتن فیلم رستگاری در شاوشنگ به کارگردانی فرانک دارابونت که تو داستان اصلی فیلم یه سری تغییرات کوچیک به کار برده بودن و فیلم شوالیه تاریکی برمیخیزد نولان (که سری سوم سه گانه بتمن بود) که شخصیت سلینا که تو داستان های کمیک یه شخصیت منفی هست و دشمن بتمن، تبدیل شده بود به یه شخصیت خاکستری که حتی آخر فیلم به بتمن کمک میکنه. اوه اوه طولانی شدا

چرا من حس میکنم خیلی اهل فیلمی؟ درسته این؟
    خخخخ مهسا خانوم هرچی رشته کردیم که پنبه شد قائدتا اگه عشق فیلم نبود که تو مدیریت این بخش فعالیت نمیکردم و این همه قصه نمیگفتم.

کسی که کلا اهل سریال ترکی و کره ایهیا تو کل عمرش یه دونه شهرزاد دیده رو بخوای به سریال خارجی علاقه مند کنی بهش چه سریالی پیشنهاد میدی؟
    قطعا برکینگ بد(افسار گسیختن) و گیم آف ترونز(باز تاج و تخت).مطمئنا بعد از دیدن این دو سریال درهای توبه هم به روش باز میشه.

چرا تو بحث در مورد فیلما تحمیل نظر میکنی واقعا؟
    اوه اوه باز دوباره مارو داری میزنیا مهسا خانوم ولی واقعا اینو از ته دلم میگم من هیچوقت،هیچوقت،هیچوقت تو نقد و بحث در مورد یه فیلم تحمیل نظر نکردم. ولی نمیتونم وقتی با یه نفر در مورد یه فیلمی بحث میکنم و براش یه طومار نقد مینویسم و در جواب نقدهای من به جای منطقی صحبت کردن میگه شما موضع بیخود گرفتی نسبت به فلان فیلم ساکت بشینم! به نظم کسی که همچین حرفی میزنه علاوه بر اینکه از فیلم چیزی سر در نمیاره فقط میخواد از منطق فرار کنه و قدرت اینو نداره که اشتباه خودش رو قبول کنه!

تو فولدرای فیلمات، کالکشن خاصی داری؟ بر چه اساسی دسته بندیشون میکنی؟ سال؟ امتیار؟ جوایز؟ حروف الفبا؟ بازیگر برجسته؟
    بله کالکشن بندی کردم همه فیلم هارو و اون رو بر اساس ژانرهای مختلف دسته بندی کردم. تو فولدر هر فیلم هم نمره ای که تو سایت IMDB یا rotten tomatoes گرفته اند رو مینویسم.

-شده فیلم ساده و شاید بدی باشه که دیده باشی و خوشت اومده باشه و خودتم تعجب کنی چرا از این فیلم خوشم میاد؟ اگه بوده اسمشو بگو
    خخخخ بله یه فیلم چینی هست به اسم اعجوبه های کنگ فو که کلا راجع به هیچی نیست. هدف کارگردانش هم اصلات برام مشخص نیست برای ساخت فیلمش!ولی نمیدونم چرا هر سری که نگاه میکنم دلمو میگیرم از خنده

کیفیت مورد علاقه ی دانلودت؟ واس خود من 480HDTV برای سریال و 720HD برای فیلم! ترافیکمونو از سر راه نیاوردیم که
    دلتون نسوزه ولی من الان خیلی وقته که از اینترنت نامحدود استفاده میکنم به خاطر همین حجم دانلود فیلم ها ولی به دلیل اینکه هارد اکسترنال و سیستمم تقریبا پر شده و باید همه فیلم ها رو جا بدم کیفیت مورد علاقه ام 720HD هست.

-تا حالا شده فیلیمو ببینی و افسوس بخوری که چرا نمیتونی بخریش یا بری سینما یا به هر نحوی تو ساختش از نظر مالی سهمی داشته باشی؟ چه فیلمی؟
    حقیقتش من هروقت فیلمی رو که دلم خواسته یه جوری گیرش آوردم و سر این داستان حسرت نخوردم. ولی در مورد قسمت دوم سوال واقعا دوست داشتم تو ساخت یه سری فیلم ها مثل fight club (باشگاه مبارزه) از دیوید فینچر یا pulp fiction (داستان عامه پسند) از تارناتینو یا دکتر استرنجلاو از استنلی کوبریک یا راننده تاکسی از مارتین اسکورسیزی سهم داشته باشم.

از 15 سالگی تا الان از چه بازیگرایی خوشت میومده؟
    اگه بخوام اسم ببرم با یه لیست بلند بالا معرفی کنم مهسا خانوم ولی چند نمونه اگه بخوام بگم آل پاچینو،رابرت دنیرو،مارلون براندو،پل نیومن،دنزل واشنگتون،براد پیت،ادوارد نورتون،لئوناردو دیکاپریو،دنیل دی لوئیس ،کوین اسپیسی،تام کروز،جان تراولتا،کلینت ایتسوود،هیث لجر،جک نیکلسون،مورگان فریمن ،گری اولدمن، ناتالی پورتمن،مریل استریپ و ....

سری دوم سوالات
    بریم برای سری دوم

انتقاد سازنده از خود سایتمون؟
    این انتقاد میتونه در قالب پیشنهاد هم باشه. به نظر من میشه یه مقدار فضای سایت رو بازتر کرد تا فاصله ی بین مدیرها و کاربران بیش از حد نشه،یعنی فضایی رو درست کنیم که یه کاربر آزادانه بتونه از یه مدیر انتقاد کنه در کمال ادب و مدیر هم پاسخگو باشه.اینطوری دوستی و محبت دو طرفه بین کاربر و مدیر شکل میگیره و سایت مثل انجمن نودوهشتیا افول نمیکنه.

معاونت سایت میتونه برای بهبودش چیکار کنه؟
    رابطه اش رو با کاربرا و مدیران نزدیک تر و دوستانه تر کنه تا بتونه رو تمام قسمت انجمن کنترل کافی رو داشته باشه. اینطوری همه به حرفش گوش میکنند و در عین حال مورد احترام هم قرار میگیره.

چیکار کنیم مدیران و کاربران با جدیت مدیرای دیگه در برخورد و فعالیت مشکلی نداشته باشن؟
    جواب این سوالتونو تو سوال قبلی دادم. اگه رابطه ها دوستانه تر و نزدیک تر بشه بین مافوق و سایر مدیران و کاربران و البته وظایف مشخص دیگه اون کاربر یا مدیر هیچ بهونه ای برای تخطی کردن نداره و با دست باز در صورت تخطی کردن تنبیه میشه و حاشیه ای هم بوجود نمیاد. دوباره یه مثال از نودوهشتیا میزنم براتون. اوایل که اون سایت رو به رشد حرکت میکرد به دلیل این بود که مدیر ارشدش بین همه اعضای کاربرا به دلیل حسن رفتارش محبوب بود ولی بعد به دلایلی که اینجا جاش نیست بگم اخلاقش عوض شد و انجمنش بهم ریخت و پسرفت کرد.

با تشکر
    و همچنین ممنون از شما مهسا خانوم.
    ویرایش توسط اشتباه خوب : 2016/10/30 در ساعت 23:22
    توجه... توجه...

از آثار قوی حمایت کنیم!

10. 15
    اشتباه خوب
    مدیر دانلود ها
    تیم مدیران
    701
    1,635
    پاسخ سوالات کاربر عزیز ز.گل مرادی (ستاره)

@ز.گل مرادی (ستاره)

با سلام خدمت اشتباه خوب ( آقای سجاد)
    سلام به شما دوست عزیز.

از بین فیلم های که در آخرین جشنواره بود کدومش رو می پسندی ؟ چند تاش رو دیدی؟
    خیلی وقته سینمای ایران رو دنبال نمیکنم چون دچار پسرفت زیادی شده. معمولا یه فیلم رو باید خیلی بهم پیشنهاد کنند تا برم سینما ببینم یا از شبکه خانگی یا دانلود کردن دنبالش کنم. خیلی هم وقت سینما رفتن ندارم.آخرین باری که جشنواره بلیت خریدم 2 یا 3 سال پیش بود اگه اشتباه نکنم.

کدوم بازیگر زن ایرانی رو می پسندی؟ و چه فیلم های رو از این بازیگر دیدی؟
    بازی گوهر خیر اندیش و فاطمه معتمد آریا رو شدیدا میپسندم.ترانه علیدوستی در بین جوان ها بازیگر خوبیه.فیلم از این 3 تا بازیگر زیاد دیدم ولی اگه بخوام بازی های خوبشونو نام ببرم، بازی گوهر خیر اندیش تو فیلم ارتفاع پست و رسم عاشق کشی و نقاب خیلی خوب بود.همچینین بازی فاطمه معتمد آریا تو فیلم مهر مادری و اینجا بدون من.ترانه علیدوستی هم تو آسمان زرد کم عمق و چهارشنبه سوری بازی خوبی داشت.

سوال 2 درمورد بازیگر مرد ایرانی هم صدق میکنه ...
    پرویز پرستویی،رضا کیانیان،پارسا پیروزفر و شهاب حسینی بازیگرهای مورد علاقه ام هستن.فیلم خوب و بازی خوب ازشون کم ندیدم واقعا خیلی زیاد میشه اگه نام ببرم.البته اینو بازم میگم الان خیلی وقته هیچکدوم از این بازیگرها نتونستن فیلمی بازی کنند که من از دیدنش واقعا لذت ببرم. یا کم کار هستن یا فیلم های خوبی بازی نمیکنند. یه بازیگری مثل پارسا پیروزفر که فوق العاده توانا هست نباید انقدر کم کار بشه که اسمشو خیلی کم بشنویم تو رسانه ها.

اگر کارگردان می شدی کدوم یکی از رمان های داخل کافه قلم رو به فیلم تبدیل میکردی؟
    هنوز رمانی نتونسته منو انقدر جذب کنه که به فکر بیوفتم ساخت فیلمش میتونه جذاب باشه.

زندگی خودت تا به این سن اگر فیلم بشه به نظرت جایزه دریافت میکنه؟زندگی خودت تا به این سن اگر فیلم بشه به نظرت جایزه دریافت میکنه؟
    اگه کارگردانش کارگردان خوبی باشه چرا که نه! دوست دارم اگه قراره کسی داستان زندگی خودمو کارگردانی کنه یا دیوید فینچر باشه یا رابرت زمکیس.

دوست داشتی بازیگری رو تجربه کنی؟
    یه زمانی که بچه بودم خیلی دوست داشتم برم سراغ بازیگری! ولی خجالتی بودنم شدیدا مانع این قضیه میشد! فکر میکنم اگه کاری میکردم که خجالتم کلا بریزه شاید مسیر زندگیم عوض میشد.

بهترین فیلم های خارجی رو نام می بری؟( از نظر خودت )
    اصلا نمیتونم جواب این سوال رو بدم چون فوق العاده تعداد فیلم ها زیاده و میترسم اسم فیلمی از قلم بیوفته که ممکنه خیلی دوست داشته باشم! به جاش اسم چند تا از کارگردان های مورد علاقه ام رو میگم که فیلم خوب ازشون کم ندیدم.مثل چارلی چاپلین ،مارتین اسکورسیزی،کوئینتین تارانتینو،کلینت ایتسوود،دیوید فینچر،استیون اسپیلبرگ،استنلی کوبریک،رومن پولانسکی،دارن آرنوفسکی،کریستوفر نولان،ریدلی اسکات،رابرت زمکیس،واچوفسکی ها،مارتین مک دونا،مل گیبسون،فرانسیس فورد کاپولا و ....

قبل از فیلم دیدن نقد فیلم رو میخونید یا بعد از فیلم دیدن؟
    نقد فیلم رو معمولا بعد از دیدن فیلم میخونند چون میخوان ضعف ها و نقاط قوت و نظرات کلی در مورد فیلم رو بفهمن.

تا حالا شده از فیلمنامه نویس فیلمی که دیدید ایراد بگیرید ؟
    تا دلتون بخواد زیاد!!! اصلا مهم ترین اصل یک فیلم فیمنامه اش هست و فیلمنامه نویس همیشه جزء کسایی هست که میره زیر بار نقد!

اگر رشته کامپیوتر رو انتخاب نمیکردی چه رشته ای رو ترجیح میدادی ؟ و چرا انقدر که به فیلم علاقه داری به سمت رشته فیلم سازی گرایش پیدا نکردی ؟
    اول اینکه فیلمباز بودن و عشق فیلم بودن خیلی فکر نمیکنم ربط داشته باشه که یه نفر رو حتما به سمت فیلمسازی گرایش بده! الان خیلی از منتقدهای سینمای ایران و جهان اصلا فیلمساز نبودن و حتی رشته ی دانشگاهیشون ربطی به فیلم و کارگردانی نداشته! دوم اینکه به نظرم کسی هم اگه علاقه به فیلمسازی داشته باشه و تو این رشته فعالیت کنه، تو ایران خیلی سخته که کارش رو جلو ببره اگر یه شخصی یا نهادی ازش حمایت مالی نکنه!

داخل دانشگاه واحد حیاط رو تجربه کردی؟
    تا دلتون بخواد زیاد.

داخل دانشکده شما پسر زیاد تره یا دختر ؟ عاشقی داخل دانشکده رو تجربه کردی ؟
    تقریبا برابره تعداد دختر و پسر. بله تجربه کردم.

حالا که تهران زندگی میکنید شرق یا غرب ؟ (با توضیحات )
    شرق تهران. (این توضیحات و حقیقتش نگرفتم)

کلمات زیر را با یک کلمه جواب دهید
    seven: اثر ماندگار دیوید فینچر در ژانر جنایی. اگه بخوام دو تا از بهترین فیلم های جنایی رو نام ببرم یکی همین seven و دیگری مظنونین همیشگی هست
    .
    هامون:بدون شک بهترین فیلم ساخته شده در ایران بعد از انقلاب و یکی از 3 اثر برتر ساخته شده در سینمای ایران و شاهکار داریوش مهرجویی. برای کسایی که این فیلمو ندیدم پیشنهاد میکنم که حتما نسخه اصل رو گیر بیارن چون مشاهده شده در سایر نسخه ها فیلم حدود نیم ساعت سانسور شده!!!

گاوخونی:بازی زیبای عزت الله انتظامی در این فیلم ماندگاره

پدرخوانده:بهترین فیلم تو ژانر گنگستری،اثر فاخر فرانسیس فورد کاپولا،هنرنمایی پاچینو جوان،مارلون براندو کبیر،رابریت دنیرو و جان کازال و رابرت دوال در تمام 3 گانه فیلم. بازم بگم؟!

بارکد:ایده جذاب،فیلمنامه ضعیف،کارگردانی ضعیف تر!!! یه سری سوتی هایی داشت که اصلا نمیتونم نمره خوبی به فیلمش بدم.

کازابلانکا:عشق،سیگار، بوگارت،برگمن و باز هم عشق و دیگر هیچ!!!

چارلی چاپلین:یکی از بزرگترین حسرت های زندگیم اینه که چرا انقدر چاپلین دیر به دنیا اومد تا ما در حال حاظر از ساختن فیلم های خیره کننده اش محروم باشیم!!! بدون شک بزرگترین و بهترین کارگردان طنزپردازی که تا الان جهان به خودش دیده!

بر باد رفته:فیلمش فیلم خیلی خوبی بود ولی اونقدر خیره کننده نبود که شدیدا منو تحت تاثیر قرار بده.

بچه رزماری:یه فیلم کلاسیک ناب تو ژانر دلهره و تعلیق و هنر رومن پولانسکی!!! به قول یکی از دوستام لهستانی های لعنتی همیشه بهترین کارگردان ها رو دارن!!! از روی سبک این فیلم فیلم های مختلف زیادی ساخته شد که سرو صدا به پا کرد.

فروشنده:این فیلمو ندیدم ولی از سینمای اصغر فرهادی خیلی خوشم نمیاد چون فیلماش شدیدا بر گرفته از سینمای خشک فرانسه هست. متاسفانه بیشتر اسم ها باعث فروش یه فیلم تو سینمای ایران میشن تا کیفیت اون فیلم! سعی میکنم یه وقت خالی برم سینما و این فیلمو ببینم.

پ.ن:شرمنده این چیزایی که گفتید اصلا نمیشد تو یه کلمه خلاصه بشه!!! دستم خسته نمیشد برای بعضیاش 5-6 خط بیشتر مینوشتم

بهترین کارگردانی ایرانی و خارجی ؟
    من هیچوقت نمیتونم بگم بهترین فیلم یا بهترین کارگردان!!! چون هم ژانرها متفاوت هست و هم کارگردان های قوی زیاد!!! اسامی کارگردان های قوی خارجی رو تو سوال های قبلی جواب دادم اما بین کارگردان های ایرانی داریوش مهرجویی،مرحوم عباس کیارستمی،مرحوم رسول ملاقلی پور،بهروز افخمی و بهرام بیضایی رو دوست دارم.

ممنون از شما دوست عزیز.
    ویرایش توسط اشتباه خوب : 2016/10/31 در ساعت 01:49
    توجه... توجه...

از آثار قوی حمایت کنیم!

12. 10
    mahlaakbarii
    مدیر ترجمه
    مدیر اخبار کتاب
    تیم مترجمان
    تیم خبرنگاران
    تیم مدیران
    1,791
    2,784
    سلام بر همکار گرامی
    ظاهرا دیر رسیدم و اکثر سوال ها پرسیده شده. به اجبار تعداد سوال هامو کم میکنم -.-
    1) حست بگه اره عقلت بگه نه, کدومش؟
    2) عقلت بگه اره حست بگه نه, کدومش؟
    3) یک نصیحت دوستانه؟
    4) عشق واقعی رو چطور میبینی؟
    5) زندگیتو بخوان فیلم کنن اسمشو چی میذاری؟
    6) با شنیدن واژه "تبعیض" چی به ذهنت میرسه؟
    7) "تبعیض_تا_کی؟ نظرت درباره این اسم چیه؟
    8) اگر کتابی بهت بدن با این اسم تمایلی به خوندش پیدا میکنی یا میگی این هم یک شعاره مثل بقیه؟
    9) چرا خانم ها نمیتونن بیان ورزشگاه؟( فحاشی؟ به خطر افتادن اسلام؟ یا...؟)
    10) تصور ورزشگاه با خانم ها چطوره؟ دچار مشکل میشیم و هنوز احتیاج به فرهنگ سازی داره یا فکر میکنید به اون درجه از فهم رسیدیم؟
    11) حست درباره کلمات زیر :
    قهوه:
    کتاب:
    پائیز:
    فیلم:
    کودتای ترکیه(این کلمه هیچگونه منظور سیاسی ندارد)
    چیت چت :
    12-درباه ی مدیرا هرچی دوست داری بگو : (شاید بعضی هارو نشناسی_اعلام کن که آشنایی نداری)
    ادمین :
    هماپوراصفهانی:
    مهسا:
    سحر:
    فرفره:
    رعد:
    مهدیه :
    ت_دال:
    اشتباه خوب:
    شایان براتی :
    کیانا:
    هدیه شیشه بر:
    ساناز:
    آرام:
    مائده:
    زهرا:
    نیلوفر وفائی:
    پریوش:
    پردیس رئیسی:
    هستی:
    مهلااکبری :)) :

تشکر از وقتی که گذاشتید و ممنون بخاطر انتخاب بنده برای صندلی داغ.
    موفق باشید
  14. 7
    اشتباه خوب
    مدیر دانلود ها
    تیم مدیران
    701
    1,635
    پاسخ سوالات کاربر عزیز mahdis.m80

@mahdis.m80

سلامممممم
    سلام به شما مهدیس خانوم.

تا به حال رمان نوشتید؟!
    تجربه ام تو نوشتن بیشتر تو داستان کوتاه بوده. ولی در حاظر یه رمان نیمه تمام دارم.

بهترین رمانی که خوندید چی بوده؟!
    تعداد رمان های خوبی که خوندم کم نبوده اما اگه بخوام مثال بزنم بوف کور از صداق هدایت که یه رمان کوتاه هست و مزرعه حیوانات جرج اورول و کلیدر محمود دولت آبادی و دن کیشوت از سروانتس و... از جمله رمان های خیلی هستن که خوندم.

شده تا حالا رمانی رو بخونید بگید حتی ارزش وقتمو هم نداشت؟!
    تا دلتون بخواد زیاد!!! خیلی از رمان های حال حاظری که تو ایران نوشته میشه ارزش وقت گذاشتن نداره.

رمان منو خوندید؟!
    نه متاسفانه نخوندم.

ممنون از شما.
    توجه... توجه...

از آثار قوی حمایت کنیم!

16. 5
    اشتباه خوب
    مدیر دانلود ها
    تیم مدیران
    701
    1,635
    پاسخ سوال کاربر عزیز hadiseidani

@hadiseidani

نگرش شما نسبت به بوف کور صادق هدایت عزیز چیه؟
    اگه بخوام یه نظر کلی و کوتاه راجع به کلیت این رمان کوتاه از صادق هدایت بگم اینه که بوف کور اشاره داره به آدم هایی که بین زندگی آرمان گرایانه ای که تو ذهنشون ساختن و اعتقاداتی که باهاشون زندگی میکنند و زندگی ای که جامعه براشون ساخته بر اساس تمام هنجارها و قانون هاش و مردمی که که با هر اخلاق و خصوصیاتی به اجبار باید در کنارشون زندگی کرد و باهاشون مراوده داشت، گیر کردن و یه جورایی با خودشون درگیر جنگ هستن که کدوم زندگی رو نگه دارند. این مردم معمولا به چیزهایی اعتقاد دارند که ممکنه جامعه به هیچ وجه اون مسائل رو نپذیره و یا به مسائلی بی اعتقاد باشند که جامعه برای افراد اون مسائل رو لازم الاجرا کرده باشه. معمولا هم این افراد هیچوقت زندگی راحتی ندارند و تو تنهایی انزوا می میرند.

ممنون از شما.
    ویرایش توسط اشتباه خوب : 2016/10/31 در ساعت 13:49
    توجه... توجه...

از آثار قوی حمایت کنیم!

18. 3
    اشتباه خوب
    مدیر دانلود ها
    تیم مدیران
    701
    1,635
    پاسخ سوالات مهدخت عزیز.

@MahdOkhT

سلام عرض میشه خدمت مستر مدیرمون
    خوبی؟چالش جذابیه نـــه؟؟!!
    سلام به تو دختر خوب. من خوبم تو خوبی؟!! آره عالیه! الان دیگه صندلی ولرم شده

خوب به خاطر اینکه من تجربه ای تو پرسیدن سوالای صندلی داغ ندارم اگه دمای صندلی بهم خورد پیشاپیش شرمنده
    نه دیگه خیالت راحت از این سردتر نمیشه. بریم برای سوالاتت.

پنج تا از خط قرمزای زندگیت که توی اولویتن رو بگو
    1-خانواده ام 2-سوء استفاده از اعتمادم 3-سوء استفاده از شعورم همین 3 تا قابل توجه تریناش هست.

دنیارو توی یک کلمه خلاصه کن
    قفس

چه چیزایی بهت آرامش میده یا چه اشخاصی؟؟
    بستگی به شرایط داره ولی سیگار کشیدن (بدآموزی نباشه)،گوش کردن به موسیقی مورد علاقه ام،صحبت کردن با دوستای صمیمیم و بودن در کنار خانواده بهم آرامش میده.

.اگه قدرت سفر در زمانو داشتی کجای زندگی وامیستادی یا دوست داشتی توی چه بازه ی زمانی از عمرت زندگی کنی؟
    شاید 2 سال پیش، چون خیلی برام شیرین بود اون زمان.

نظرتو راجع به هرکدوم توی یک کلمه بگو...
    ته چین مرغ: لذت غذا خوردن
    دنیای مجازی:دنیای آدمای تنها
    مهران مدیری:قدیم هنرمند بهتری بود.
    عشق:مرز بین خوشبختی و نابودی انسان ها
    دوستای مجازی:اگه دروغ درکار نباشه تو دوستی ها میتونند بهترین دوست آدم هم باشن.
    من:
    یکی از دوستای خیلی خوبم
    دریا:رقص امواج
    بارون:پاک و طاهر

فیلمی بوده که بعد دیدنش نگاهت به دنیا عوض شه یا یه کتاب؟
    فیلم های زیادی بودن که خیلی روم تاثیر گذار بودن ولی فیلم fight club (باشگاه مبارزه) قطعا جزء مهم تریناش هست. بوف کور هم از جمله کتاب های تاثیر گذار بوده برام.

قول بده یه بار شیر خشکو امتحان کنی و نظر واقعیتو راجبش بگی حتی اگه قبلا هم امتحان کردی یه بار دیگه ام تست کنی. اوکی؟
    دخترجان صندلی داغ و با صندلی قول و قرار اشتباه گرفتیا عمرا بمیرم هم لب به شیر خشک نمیزنم.

تا حالا چند بار حس شکست و تجربه کردی؟
    زیاد بودن مهدخت. واقعا از دستم شمارش در رفته.

تا حالا چند بار به خودت افتخار کردی؟
    هیچوقت!!! خیلی دوست دارم این حس رو تجربه کنم!!! واقعا زیباترین لحظه زندگی یه انسان زمانیه که از کار خودش احساس غرور و افتخار کنه!

چیکار دوست داری بکنی که شرایط جلوتو می گیره و محدودت می کنه؟
    دوست دارم یه سری آدمایی رو که تو محدوده زندگیم هستن و الکی مورد احترام هستن و فیلم بازی میکنند و رسوا کنم!!! واقعا اگه شرایطش مهیا بشه کوتاهی نمیکنم!

یکی از استیکرای بانک شکلکو انتخاب کن که موقعیت خودتو نشون بده دقیقا الان و خودتم شرح بده بعدش(لمیده یا نشسته،خندون یا اخمو و...)
    الان دقیقا این حالتم :

اگه وسط حرفت یه نفر خوابش ببره دقیقا اون لحظه حست چیه؟
    اگه حرفم خیلی مهم باشه و اون شخص هم اینو بدونه تو اون لحظه به این فکر میکنم که تلافی کارشو سرش در بیارم.در غیر این صورت خیلی ناراحت نمیشم.

به فال اعتقاد داری یا طالع بینی؟
    اصلا و ابدا!!! واقعا دوست دارم این خرافات از ذهن مردم پاک بشه!!! فوق العاده لجم میگیره از یه سری افرادی که میان میگن که مثلا یه اردیبهشتی فلان طوره یا یه تیر ماهی (ماه تولد خود من) چلان!!! متاسفانه خیلی از دوستای خودم اینطوری هستنا ولی اصلا به حرفم گوش نمیدن اخلاق و شعور مردم به نحوه تربیت و خانواده و یا ژنتیک ربط داره نه ماه تولد!

چقدر توی "گذشت" مهارت داری؟
    خیلی زیاد!!! اگه به گذشته برگردم واقعا یه سری آدما رو نمیبخشم و تلافی کارشونو سرشون در میارم.

تا حالا به خودت دروغ گفتی؟
    قبلا آره زیاد دروغ میگفتم ولی الان خیلی خیلی کمتر شده.

دوست داری سوالا همین روندو داشته باشن یا ناموسی تر بشن؟؟
    بابا تا الان هم سوالاتت خیلی بدجور نبودن که! صندلی ولرم مونده

آخرین پیام که گرفتی؟(sms،تلگرام و...)
    دقیقا اینه: فردا میبینمت

.اولین اعتراف که به ذهنت می رسه
    بین سنین 14 تا 16 سالگی به شدت از جنس مونث تنفر داشتم.

.اسم عطرت؟
    هالووین

الان خوب شد؟؟؟!!!
    عالیه عالیه...

سوالای داغ تری هم بودااا، گفته باشم...
    کیفیت سوالا خوب بود؟ تکراری نبود که ایشالا؟
    آره خداروشکر سوالاتت خیلی کم تکراری داشت و بسی لذت بردیم از پاسخوگیی به اونا.

آها یه سوال دیگه اگه دوست داشتی جواب بده چون بیشتر از ژتونمه ،بیشتر کانالای عربیو می پسندی یا آمریکایی یا ایرانی؟؟
    دور از جونت بابا،این چه حرفیه،ژتون کجا بود.خخخخ دیگه بحمدلله خودت جواب این سوال رو میدونی.

یا علی پهلوون
    زنده باشی دلاور. ممنون از لطفت مهدخت
    ویرایش توسط اشتباه خوب : 2016/10/31 در ساعت 21:38
    توجه... توجه...

از آثار قوی حمایت کنیم!

20. 6
صفحه 4 از 6 نخست ... 23456 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 53

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع