ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24
    MahsaRamazanpour
    مدیر ارشد فرهنگ و هنر
    سرپرست منتقدان
    سرپرست خبرنگاران
    سرپرست ویراستاران
    تیم خبرنگاران
    تیم منتقدان رمان
    تیم ویراستاران رمان
    تیم مدیران ارشد
    1,122
    3,622
    نقل قول نوشته اصلی توسط MAEDEH77 نمایش پست ها
    رسوندی عزیزم.ممنونم بابت پیشنهادت.ممکنه عملی باشه این نظر
    @Admin
    @Mahsa
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemehkeshavarz نمایش پست ها
    حمایت واسه بهتر دیده شدنشون.
    وقتی یه فردی توی مسابقه ای برنده میشه یه جایی توی انجمن به برندگان مسابقات اختصاص داده بشه یه جایی مثل ویترین که هرکسی تو هر مسابقه ای برنده شده اسمش اونجا قید بشه البته نمیدونم این نظر تا چه حد قابل اجراست ولی اگه چنین امکانی ایجاد بشه انگیزه ها بالاتر میره...
    منظورم از یه جایی مثل ویترین تقریبا شبیه چیزیه که واسه برترین ارسال کننده ها یا بیشترین تشکر شده ها داریم....
    یه board ساده به منظور اینکه فلان شخص توی فلان مسابقه برتر شده و این هم تبلیغ سالمی هست و هم به دیده شدن اون فرد کمک میکنه
    امیدوارم منظورم رو رسونده باشم
    مدتی هست که برای تشوی نویسندگان و ویراستاران و برندگان مسابقه برنامه ای ریختیم و به زودی عملی میشه
    که تقریبا مشابه با چیزی که فرمودید هست
    می نِویسَم:

2. 7
    Mlle Rouge
    کاربر ثابت
    235
    420
    واقعا با حرفاتون موافقم ...
    دیدم یک سری از دوستان که دوست زیادی دارن رماناشون تشکر زیادی خورده و واقعا ناراحتم کرده
    نمیدونم چرا بعضی ها وقتی میبینن رمانشون لایک میخوره به جای اینکه برن رمان طرف رو بخونن میرن فقط سریع همه ی پست ها رو لایک میکنن
    وقتی دنیا علیه شماست ،
    امن ترین مکان برای مخفی شدن ؛
    دیوانگیست !
  4. 5
    golesorkh
    کاربر نیمه فعال
    627
    2,139
    سلام مرسی بابت ایجاداین تاپیک
    من خودم اوایل که تازه استارت رمانموزده بودم
    تاپست ششم هیچ تشکروبازدیدی نداشت..
    وواقعاااین اتفاق نه تنهابنده..بلکه هرکسی روناراحت ودلسردمی کنه وجالب اینکه یکی دوتاتاپیک دیگه که دیدم رمان به شدت پرازغلط املاعی وجمله بندی بودولی بالای سی چهل تاتشکرخورده بود
    واین مقایسه واقعا رومخ م رژه می رفت...خب پس مجبورشدم ازچندتادوستان
    خواهش کنم که رمان منوبخونندونقدش کنند..که
    این لطف رودرحق من کردند..وهم یه تبلیغی شد.
    البته فکرنکنم که روش غلطی روانتخاب کرده باشم.
    به امیدفرهنگ سازی بهتر!
  6. 8
    مریم یوسفی
    مدیر عمومی
    تیم نویسندگان انجمن
    تیم مدیران
    3,683
    4,853
    ممنون از دوست خوبم بابت تاپیک بسیار عالیشون
    یه ایده برای دیده شدن رمان های برتر و کشف قلم هایی پخته دارم

یه مسابقه با عنوان بهترین نقد از کتاب دوستان بزاریم.
    هر هفته مدیران بخش زحمت بکشندو پنج الی ده رمان و انتخاب و برای مسابقه بهترین نقد بزارن . کاربران تا پایان هفته زمان دارند رمان دوستان و مطالعه کنند در این تایم نظراتشون و ارائه بدهند البته نظرات تا پایان هفته نمایش داده نشه.

در پایان سه رمان برتر با جمع بندی نهایی تا یک هفته پیوست امضای مدیران و کاربران انجمن بشه و همگی در امضاها قرار بدن.

این نظر و ایده بنده.
    میگن درد رو از هر طرف بخونی میشه درد ؛

ولی درمان رو از آخر بخونی میشه نامرد ؛

مواظب باش ؛

واسه دردت به هر درمانی تن ندی …

رمان کامل شده
    رمان درحال تایپ

رمان امشب مرا خواهندکشت... | مریم یوسفی | کاربرانجمن کافه قلم

نقد رمان امشب مرا خواهند کشت http://forum.cafeghalam.com/showthre...8&goto=newpost

کانال مشترک در تلگرام http://telegram.me/Romanmoshtarek

8. 5
    تئوس
    مدیر سابق
    مدیر سابق انجمن
    590
    1,487
    نقل قول نوشته اصلی توسط مریم یوسفی نمایش پست ها
    ممنون از دوست خوبم بابت تاپیک بسیار عالیشون
    یه ایده برای دیده شدن رمان های برتر و کشف قلم هایی پخته دارم

یه مسابقه با عنوان بهترین نقد از کتاب دوستان بزاریم.
    هر هفته مدیران بخش زحمت بکشندو پنج الی ده رمان و انتخاب و برای مسابقه بهترین نقد بزارن . کاربران تا پایان هفته زمان دارند رمان دوستان و مطالعه کنند در این تایم نظراتشون و ارائه بدهند البته نظرات تا پایان هفته نمایش داده نشه.

در پایان سه رمان برتر با جمع بندی نهایی تا یک هفته پیوست امضای مدیران و کاربران انجمن بشه و همگی در امضاها قرار بدن.

این نظر و ایده بنده.
    سلام

به نظر من این ایده زیاد عملی نیست چون تقریبا تمام زحمت ها به دوش مدیرا می افته به این علت که اگه قرار باشه هر هفته 10 تا رمان انتخاب بشه از طرف مدیران ، مدیر بخش مجبور همه نوشته ها و تاپیک ها رو بخونه و 10 تا از بهترین ها رو معرفی کنه و باز این مدیران هستن که باید همه نظرات کاربرا رو بخونن و سه تا رمان برتر رو انتخاب کنن ( بر اساس گفته شما ) که البته این وسط ممکنه کسی هم پیدا بشه و بگه چون فلان مدیر با من مشکل داشت یا فلانی دوستش بود رمان اون انتخاب شد نه من و مسائلی از این دست .
    از طرفی من ذاتا با موضوع برگذاری مسابقه به این شکل مشکل دارم. ماها اصولا بد عادت شدیم و همیشه انتظار داریم از هر چیزی نفعی ببریم ، به هر حال کسی که می خواد واقعا نویسنده بشه و شناخته شده باید یک سری راه ها رو طی کنه و زحمت ها رو بکشه . این که همه چیز اماده باشه و برا همه هم تبلیغ بشه و مدیرا لینک رمان فرد برنده رو بذارن تو امضاشون تنها خروجی که داره یک سری افراد کم توان در رابطه با نوشتن ولی پرمدعا هستش .
    اصول کار این که سایت یک تیم نقد و بررسی داشته باشه نه به منظور ویرایش و ممیزی آثار بلکه به منظور نقد یک نوشته و کمک به نویسنده ش . تو این گروه میشه از کاربرایی که داستان هاشون تو سایت فعال هستن استفاده کرد و اون ها رو به سمت خوندن و نقد نوشته های کاربر های دیگه سوق داد البته اگه تعداد افرادی که داوطلب این فعالیت ها هستن بیشتر باشه میشه از تیم نقد سایت خواست به فکر راه هایی برای تبلیغ و جذب مخاطب هم باشن ولی مخاطب واقعی نه دوستان و همکلاسی های خود اون نویسنده .
    در نهایت در یک بازه زمانی هر کدوم از آثار تونست نظر مثبت بیشتری رو جذب کنه به عنوان بهترین نویسنده سایت انتخاب میشه و از طرف مدیریت رنک یا نشانی که متمایزش کنه دریافت می کنه .
    موضوع دیگه که به نظر من میرسه این که باید جو سایت رو یکم صمیمی تر کرد حداقل تو بخش ادبیات . این به این معنی که کاربرا نباید همدیگه رو صرفا رقیب ببینن و به هم کمک نکنن بلکه کاملا برعکس . شیوه روتینش هم ایجاد ایفا نقش یا داستان نویسی گروهی که تو سایت های دیگه جواب داده مطمئنن تو کافه قلم هم جواب میده . دیگه بستگی به مدیریت که اجراش کنه یا طرح های بهتری داشته باشه .
    ویرایش توسط تئوس : 2016/10/23 در ساعت 16:08
  10. 8
    مائده
    مدیر گالری تصاویر
    سرپرست منتقدان
    مدیر معرفی و نقد کتاب
    مدیر برگزیده 95
    تیم منتقدان رمان
    تیم مدیران
    2,521
    7,640
    نقل قول نوشته اصلی توسط تئوس نمایش پست ها
    سلام

به نظر من این ایده زیاد عملی نیست چون تقریبا تمام زحمت ها به دوش مدیرا می افته به این علت که اگه قرار باشه هر هفته 10 تا رمان انتخاب بشه از طرف مدیران ، مدیر بخش مجبور همه نوشته ها و تاپیک ها رو بخونه و 10 تا از بهترین ها رو معرفی کنه و باز این مدیران هستن که باید همه نظرات کاربرا رو بخونن و سه تا رمان برتر رو انتخاب کنن ( بر اساس گفته شما ) که البته این وسط ممکنه کسی هم پیدا بشه و بگه چون فلان مدیر با من مشکل داشت یا فلانی دوستش بود رمان اون انتخاب شد نه من و مسائلی از این دست .
    از طرفی من ذاتا با موضوع برگذاری مسابقه به این شکل مشکل دارم. ماها اصولا بد عادت شدیم و همیشه انتظار داریم از هر چیزی نفعی ببریم ، به هر حال کسی که می خواد واقعا نویسنده بشه و شناخته شده باید یک سری راه ها رو طی کنه و زحمت ها رو بکشه . این که همه چیز اماده باشه و برا همه هم تبلیغ بشه و مدیرا لینک رمان فرد برنده رو بذارن تو امضاشون تنها خروجی که داره یک سری افراد کم توان در رابطه با نوشتن ولی پرمدعا هستش .
    اصول کار این که سایت یک تیم نقد و بررسی داشته باشه نه به منظور ویرایش و ممیزی آثار بلکه به منظور نقد یک نوشته و کمک به نویسنده ش . تو این گروه میشه از کاربرایی که داستان هاشون تو سایت فعال هستن استفاده کرد و اون ها رو به سمت خوندن و نقد نوشته های کاربر های دیگه سوق داد البته اگه تعداد افرادی که داوطلب این فعالیت ها هستن بیشتر باشه میشه از تیم نقد سایت خواست به فکر راه هایی برای تبلیغ و جذب مخاطب هم باشن ولی مخاطب واقعی نه دوستان و همکلاسی های خود اون نویسنده .
    در نهایت در یک بازه زمانی هر کدوم از آثار تونست نظر مثبت بیشتری رو جذب کنه به عنوان بهترین نویسنده سایت انتخاب میشه و از طرف مدیریت رنک یا نشانی که متمایزش کنه دریافت می کنه .
    موضوع دیگه که به نظر من میرسه این که باید جو سایت رو یکم صمیمی تر کرد حداقل تو بخش ادبیات . این به این معنی که کاربرا نباید همدیگه رو صرفا رقیب ببینن و به هم کمک نکنن بلکه کاملا برعکس . شیوه روتینش هم ایجاد ایفا نقش یا داستان نویسی گروهی که تو سایت های دیگه جواب داده مطمئنن تو کافه قلم هم جواب میده . دیگه بستگی به مدیریت که اجراش کنه یا طرح های بهتری داشته باشه .
    ممنون از نظرتون.من خودمم با ایجاد چنین تیمی کاملا موافقم و حتی پیشنهاد دادم ولی نمیدونم چرا رد شد.الانم که خودم تکی افتادم دنبال خوندن رمان ها و نقدشون و ایضا معرفی رمان های خوب به مهسا برای منتقل کردنشون به بخش رمان های داغ.ولی خب همه می دونیم فقط یه نفر از پس این کار نمیاد چون ماشالا رمان ها بسیار زیاده و نقدها از اون بیشتر.امیدوارم این ایده عملی بشه
    @Mahsa
    @فرفره
    و دلم می خواهد از برای دلِ تو
    آنچه که دلت،خود خواهد
    #مائده

نقد یه هدیه اس،با آغوش باز بپذیرش دوست من

فراخوان جذب منتقد

تاپیک جامع درخواست نقد رمان
  12. 8
    NazaninAghayee
    کاربر ثابت
    12
    195
    کاملا موافقم باهات
    متاسفانه بعضی ها ندونسته با کارهایی که میکنن باعث نادیده گرفتن یه سری نکات اصلی و اساسی میشن که میتونه شامل نادیده گرفتن حق برخی از نویسنده های توانا و کوشا باشه
    که به دلیل نداشتن وقت نتونن تبلیغی رو که سزاوار رمانشون هست رو انجام بدن
  14. 5
    ranma
    کاربر ثابت
    166
    237
    سلام و خسته نباشید
    من تازه عضو انجمن شدم ولی میتونم بگم خیلی رمان خوندم به قول بعضی از نویسنده ها که منو منتقد صدا میزنن منم باهاتون موافقم الان از دید یه خواننده میگم
    به نظرم برای اینکه تعداد تشکر ها پایین اومده به خاطر این هست که نویسنده رمان موضوع متفاوتی انتخاب نکرده و بیشتر تو یه سبک رمان مینویسن مثل: پسر داستان دختر بازه و هزارتا کار انجام داده بعدش عاشق یه دختر چادری یا معمولی میشه بعدم به خوشی باهم ازدواج میکنن حالا بینشون یکم مشکل پیش بیاد اونم از سمت دوست دختر های پسره است
    یا مثل: دختره از خارج بر میگرده و قبلا زندگی سختی داشته و پدر و مادرش فوت شدن الان میخواد انتقام بگیره و عاشق همون شخصی میشه که باهاش دشمنی داره
    من خودم خواننده هستم وقتی خلاصه همچین داستانی و میخونم نمیتونم بخونم چون یه داستان تکراری ازش در میاد حالا یکم توش اسم ها رو یا مکان هاش عوض میشه ولی همونه نظرم من برای بهتر دیدن شدن قلم یه نویسنده اینه که یه رمان تخیلی یا پلیسی بنویسن اینطوری خیلی راحت تر میتونی قلمشو بسنجی
    و نکته بعدی هم اینه که نویسنده رمان خیلی خوبی نوشته از همه لحاظ ولی مدت زمان هر پست با قبلی خیلی زیاد میشه ممکنه رمان تا یکسال شاید هم بیشتر طول بکشه یا کلا رمان و نصفه ول میکنه دیگه ادامه نمیده تا الان چندین رمان خوندم که اینطوری ول شدن و هنوز نویسنده اش برنگشته ادامه اش و بزاره تشکر هم ازش کردن
    الان جوری شده که دوست دارم اول رمان تموم بشه بعدش بخونم که انقدر تو خماری نمونم که چی شد درسته فاصله بزاری داستانت جذاب تر میشه ولی نه خیلی بیشتر از یه هفته باشه خواننده سرد میشه از رمان حالا هر چقدر هم خوب باشه
    با تشکر
  16. 4
    یـاوانـا
    کاربر نیمه فعال
    3,064
    6,132
    من یه نظری دارم که نمیدونم میشه عملیش کرد یا نه.
    برای دیده شدن تمام رمان ها و نقد شدن و بهتر شدنشون، هفته ای دو سه تا از رمانهای در حال تایپ رو مدیران مربوطه انتخاب کنن و اعلام کنن که بقیه از این زمان تا این زمان باید فلان رمان رو بخونن و نقد کنن... البته منظورم این نیس که زوری باشه و حتما همه مجبور باشن که اینکارو انجام بدن. فقط کسانی که واقعا به اینکار علاقه دارن در این طرح شرکت کنن.
    اینجوری هم تموم رمانا خونده میشه و نقد میشه و هم خواننده ها میفهمن کدوم رمانها موردعلاقه شونه و ادامه ش بدن.
    من اینو میگم چون خودمم همین مشکلو دارم. وقتی قصد میکنم یه رمان بخونم ناگهان با هزارتا رمان مواجه میشم و نمیدونم کدومو بخونم گیج میشم. ولی وقتی هدف دار باشه آدم میدونه که باید چی رو بخونه.

امیدوارم این طرح بتونه عملی بشه :)

هیچوقت فراموش نمیکنم
    :)
  18. 4
    Bitter Laughter
    کاربر نیمه فعال
    1,053
    1,569
    آخه میدونی مائده، حالا من نمیگم خودما خب؟ من نه اصلا
    کسایی که قلمشون خوبه و رمانِ مقبولی دارن میان رمانشونو میذارن توی سایت.. بعد که دو تا تایپیکِ دیگه رو می بینن و با هجمِ تشکر زیرِ پستای اونا روبرو می شن، خیلی حالشون گرفته می شه.
    مثلا تو خودت رمانت خیلی زور بزنی 5 تا تشکر بخوره، یکی دیگه همه منتظرن که پست بذاره تا با کله برن رو آیکونِ تشکر :/
    بعد اون طرف ذوقش کاملا کور می شه :/ تجربه داشتم که میگما واسه همینم نمیاد سایت اصلا که بخواد با کسی گرم بگیره.. میاد ماهی یه بار یه پست میذاره میره..
    حالا توی تلگرام، میان یه گروه باز میکنن به هدفِ اینکه بیاین هفته ای یه بار بریم رمانِ یکیو بخونیم نظر بدیم و فلان.. اینطوری اون بدبختِ بیچاره فقط باید چشم بدوزه ببینه کی نوبتش می شه که بیان دو سه نفر رمانشو بخونن یه خط (بد نبودی، ضعیف نبودی) حوالت کنن :/
    تو این اوضاع و وقتی می بینی رغبت میکنی اصلا بیای رمانِ کسیو بخونی و نقد کنی؟ اصلا نقد کن.. خودتو بکش.. کی می یاد رمانتو نقد میکنه؟
    بعضیام فقط واسه این با آدم گرم میگیرن که رمانشون خونده بشه.. مثلا داری با طرف حرف میزنی، قشنگم میدونی این بیو بده و اینا حرفا آخرش ختم می شه به اینکه (راستی عزیزم! یه سر به تایپیکِ رمانم میزنی؟!) و سرتو میزنی و نقدم میکنی.. حالا دیگه اگه از اون طرف خبری شد :/ محو می شه اصلا :/ انگار نه انگار داشتین تا دیروز حرف میزدین :/
    خب این وسط تکلیفِ کسی که زبون بازِ حرفه ای نیست و عادت نکرده قربون صدقه همه بره چه کنه؟ (ببخشید اگه یکم تند بود)
    بعضیا هم که انگار لایک قرض میگیرن.. خب عزیزِ من! فدای شکلِ ماهت :/ اینجا سایتِ استعداد یابیه.. سایتِ لایک یابی نیست که! من به شخصه حاضرم دوتا آدم درست حسابی باین رمانمو بخونن و نقد کنن تا اینکه یه سیاه لشکر بیان لایک کنن مسکوتِ مسکوت!
    نمیخوام اسمشو بذارم دورویی اصلا.. چون به شخصه به هممممممه احترام میذارم و همه رو از تهِ تهِ اون اعماق دلم دوست دارم..
    ولی با بعضی رفتارا..
    چی بگه آدم :)))
    ویرایش توسط Bitter Laughter : 2016/12/10 در ساعت 20:32
    می نِویسَمــ:
    من شرمینـ نیستَم

شدیدا توصیه می شود:
    پرواز مِنهــای بی نهایتـ ـ مرگ مُزمِنـ ـ گرگینِهـ

در این سایت، توهین و قضاوت ممنوع می باشد.
    به هم احترام بگذاریم.
    (این را در امضای خود کپی کنید و یکدیگر را دعوت به دوستی کنیم، نه دشمنی)

20. 4
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع