ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    دختر بهار
    کاربر نیمه فعال
    1,305
    2,750

بحث و معرفی مهمترین فیلم های سینمایی 2016 هالیوود

summer2016

در این گزارش به بررسی فیلم های مهم تابستان سال 2016 هالیوود می پردازیم. بدیهی است که فیلم های بلاک باستری مانند "ددپول" و "بتمن علیه سوپرمن" به دلیل اکران در فصل بهار در این لیست جایی ندارند.

کتاب جنگل (Jungle Book )

تاریخ اکران : 27 فروردین ( 15 آپریل )

کارگردان: جان فاوروو

صداپیشگان: اسکارلت یوهانسن - آدریس البا - بن گینگزلی - بیل موری و ...

داستان: یه پسر بچه یتیم در جنگل توسط تعدادی گرگ, یک خرس و یک پلنگ سیاه بزرگ می شود و .

با تریلر های هیجان انگیز فیلم و با توجه به این موضوع که با یک داستان خانوادگی و قدیمی محبوب طرف هستیم موفقیت فیلم پیش بینی می شود. فیلم دو هفته بعد از "بتمن علیه سوپرمن" و سه هفته زودتر از "کاپیتان امریکا" اکران می شود و "جنگ زمستانی مرد شکارچی" نمی تواند رقیب سرسختی برای این فیلم باشد. فیلم بازه زمانی مناسبی برای فروش خواهد داشت.

جنگ زمستانی مرد شکارچی (Huntsman winter's war )

تاریخ اکران : 3 اردیبهشت ( 22 April )

کارگردان: سدریک نیکولاس ترویان

بازیگران: کریس همسوورث - امیلی بلانت - چارلیز ترون - جسیکا چستین و ...

داستان: همانطور که دو خواهر شیطانی آماده می شوند تا بر سرزمین شان فروانروایی کنند, اریک" شکارچی و همسرش سارا, تصمیم می گیرند که جلوی آنها را بگیرند.

هنوز ساخت ادامه ای (پیش در آمد در واقع) بر فیلم نه چندان موفق � سفید برفی � را متوجه نمی شوم. سفید برفی اقتباسی تاریک بود که با اینکه موفقیت چشمگیری نداشت اما شکست هم برای کمپانی یونیورسال به حساب نمی آمد اما دنباله ای بی مورد و ادامه دادن آن داستان نه چندان عمیق, اشتباه به نظر می آید.

کاپیتان آمریکا : جنگ داخلی (Captain America: Civil War )

تاریخ اکران : 17 اردیبهشت ( 6 May )

کارگردان: آنتونی و جو روسو

بازیگران: کریس اوانز - رابرت داوونی جونیور - اسکارلت یوهانسن - تام هالند و ...

داستان: اختلافات سیاسی بین اعضا گروه انتقام جویان در مورد اهدافشان باعث به وجود آمدن تنشی بزرگ بین دوستان سابق,مرد آهنی و کاپیتان امریکا می شود.

در ابتدا قرار بود با فیلمی تکی از شخصیت کاپیتان طرف باشیم اما با توجه به سیاست مارول برای رقابت با "بتمن علیه سوپرمن" دی سی در واقع با انتقام جویان 2.5 طرف هستیم. ایده جالب قرار گیری قهرمانان محبوب مارول رو به روی یکدیگر و البته اولین حضور مرد عنکبوتی در کنار این شخصیت ها باعث می شود انتظارفروش چشمگیر تری نسبت به فیلم تکراری انتقام جویان 2 داشته باشیم.

پرندگان خشمگین (Angry Birds )

تاریخ اکران : 31 اردیبهشت ( 20 May )

کارگردان: کلی کیتیس - فرگال رایلی

صداپیشگان: پیتر دینکلیج - جیسون سدیکیس - بیل هیدر و ...

داستان: بالاخره می فهمیم چرا پرنده ها اینقدر خشمگین هستند. در یک جزیره تعداد زیادی پرنده خوشحال که نمی توانند پرواز کنند زندگی می کنند. زمانی که گروهی خوک سبز مشکوک وارد جزیره می شوند این بر عهده قرمز, چاک و بمب هست که سر از کار آنها در بیاورند.

با توجه به نزدیکی اکران به دو بلاک باستر یعنی قسمت جدید افراد ایکس و قسمت دوم آلیس رقابت برای این انیمیشن کمی سخت است. البته محبوبیت این پرندگان دوست داشتنی که اولین بار رنگ پرده سینما را می بینند برگ برنده آن خواهد بود.

همسایه ها 2 : انجمن خواهری به پا میخیزد (Neighbors 2 : Sorority Rising)

تاریخ اکران : 31 اردیبهشت ( 20 May )

20 may - 31 اردیبهشت

کارگردان: نیکولاس استولر

بازیگران: سث روگن - زک افرون - رز بایرن - کلویی گریس مورتز و ...

داستان: بعد از اینکه یک انجمن خواهری به خانه کناری نقل مکان می کنند دردسرها و مزاحمت ها برای مک و کلی بیشتر از قسمت اول فیلم می شود تا جایی که آنها مجبور می شوند از دشمن سابقشان تقاضای کمک کنند.

دنباله ای بر فیلم موفق قبلی با همان عوامل که می تواند موفقیت این فیلم را نیز تضمین کند. یک کمدی درجه R که در ادامه کمدی های موفق تابستان هالیوود چون "خماری" و سری "خیابان جامپ" ساخته شده.

آلیس از میان آینه ( Alice Through The looking Glass )

تاریخ اکران : 7 خرداد ( 27 May )

کارگردان: جیمز بوبین

بازیگران: جانی دپ - میا واشیکوفسکی - آن هاتاوی - هلنا بونهام کارتر و ...

داستان: آلیس دوباره به سرزمین شگفت انگیز باز می گردد و اینبار در زمان به عقب برمی گردد تا کلاه دوز را نجات بدهد.

یک دنباله بی مورد دیگر. قسمت اول با کارگردانی تیم برتون و ابتدای نسل فیلم های سه بعدی توانست تماشاچیان زیادی را به سالن سینما بکشاند. اما اینبار جیمز بوبین ( ماپت ها) جایگزین او شده. با افول ستاره ای جانی دپ و البته همزمانی اکران با قسمت جدید افراد ایکس انتظار فروش فوق العاده قسمت اول برای این فیلم نمی رود. البته جانی دپ هنوز ستاره ای جهانی است و فروش جهانی فیلم احتمالا بالاتر خواهد بود.

مردان ایکس: آپوکالیپس (X Men: Apocalypse )

تاریخ اکران : 7 خرداد ( 27 May )

کارگردان: برایان سینگر

بازیگران: جنیفر لارنس - مایکل فسبندر - جیمز مک اووی - اولیویا مان و ...

داستان: با حضور اولین جهش یافته دنیا یعنی اپوکالیپس, افراد ایکس باید با یکدیگر متحد شوند تا جلوی نقشه نابودی دنیا توسط او را بگیرند.

برایان سینگر وعده داده که با بهترین و عمیق ترین فیلم از سری افراد ایکس طرف خواهیم بود. همچنین فیلم در تعطیلات "مموریال دی" اکران خواهد شد که زمان مناسبی برای اکران می باشد. البته اکران فیلم با قسمت دوم الیس همزمان است و رقابت برای تصاحب رتبه نخست فروش آخر هفته جالب خواهد بود. انتخاب من افراد ایکس خواهد بود.

لاک پشت های نینجا: بیرون از سایه ها ( Teenage Mutant Ninja Turtles: out of Shadows )

تاریخ اکران : 14 خرداد ( 3 June )

کارگردان: دیو گرین

بازیگران: استیون امل - مگان فاکس - ویل آرنت و ...

داستان: لاک پشت ها باز می گردند تا شهر را از یک تهدید جدید نجات دهند.

قسمت اول با توجه به اینکه به مذاق منتقدین خوش نیامد اما با توجه به جلوه های ویژه خوب فیلم و جذب هر دوقشر قدیمی به علت نوستالوژیک بودن ( برای من به شخصه اینگونه بود) و نسل جدید که با انیمیشن های آن بزرگ شده اند, موفقیتی چشمگیر داشت. کارگردانی این قسمت بر عهده دیو گرین (زمین به اکو) است که کارنامه پرباری ندارد. با فیلم قابل پیش بینی برای مخاطب عام طرف هستیم که فروش استانداردی برای آن انتظار می رود.

احضار 2 (The Conjuring 2 )

تاریخ اکران : 21 خرداد ( 10 June )

کارگردان: جیمز وان

بازیگران: پاتریک ویلسون - ورا فارمیگا - فرانکا پوتنته و ...

داستان: "اورن و اد وارن" برای کمک به یک مادر تنها که چهار فرزند دارد به شمال لندن سفر می کنند. خانه آنها توسط ارواح خبیث تسخیر شده است.

همانطور که تاریخ نشان داده دنباله فیلم های موفق ترسناک, فروش کمتری از فیلم اصلی خواهند داشت. با توجه به کارگردانی جیمز وان و حضور عوامل فیلم اول انتظار فروش خوبی برای این قسمت می رود اما حضور دو فیلم جدید در اکران همزمان (حالا مرا میبینی 2 , وارکرافت ) رقابت سخت خواهد بود.

حالا مرا می بینی 2 (Now You See Me 2 )

کارگردان: جان ام چو

بازیگران: مارک رافالو - جسی آیزنبرگ - لیزی کاپلان - مورگان فریمن - وودی هارلسون و ...

داستان: یک سال بعد از اینکه توانستند از دست "اف بی آی" فرار کنند و با حرکت رابین هود وارانه خود محبوبیت بسیاری نزد مردم پیدا کنند, چهار سوار بار دیگر نمایش های خود را از سر می گیرند تا اعمال مجرمانه یک شرکت تکنولوژی را رسوا کنند.

فروش فیلم اول به قدر کافی خوب بود که دنباله آن در دستور کار قرار گیرد اما همان فیلم هم از مشکلات زیاد و سوراخ های متعدد فیلمنامه رنج می برد. باید دید قسمت دوم موضوع جدید و جذابی برای ارائه خواهد داشت یا خیر. به شخصه امید چندانی به فیلم ندارم.

وارکرافت ( Warcraft )

کارگردان: دانکن جونز

بازیگران: تراویس فیمل - پائولا پتون - دومینیک کوپر - بن فاستر و ...

داستان: همانطور که قلمروی صلح آمیز آزروث در حاشیه یک جنگ قریب الوقوع گرفتار می شود تمدن این قلمرو در حضور ارک های خونخوار در معرض نابودی قرار می گیرد و ...

بالاخره زمان آن رسیده که فیلم های اقتباسی از روی بازی های ویدیویی جدی گرفته شوند و با فیلم قدرتمندی رو به رو باشیم؟ با توجه به محبوبیت بازی "وارکرافت" و داستان های کمیک آن و البته حضور کارگردان با کلاسی چون دانکن جونز ( ماه - کد منبع ) انتظار فیلم نسبتا موفقی می رود.

در جستجوی دوری (Finding Dory )

تاریخ اکران : 28 خرداد ( 17 June )

کارگردان: اندرو استنتون - اگنوس مک لین

صدا پیشگان: الن دی جنرس - آلبرت بروکس - آدریس البا و ...

داستان: ماهی آبی فراموشکار و دوست داشتنی ما, راهی سفری برای پیدا کردن خانواده اش می شود و در این راه همه درس هایی از زندگی و دوستی می آموزند.

یک ادامه غیر ضروری دیگر از کمپانی موفق پیکسار. پیکسار به قدری شاهکار بیادماندنی تولید کرده که تردید درباره موفقیت فیلم سخت است. با توجه به کیفیت آثار پیکسار و نبود رقیب قدرتمند در ژانر انیمیشن خانواده گی انتظار فروش بسیار چشمگیری برای آن می رود.

روز استقلال : طغیان (Independence Day: Resurgence )

تاریخ اکران : 4 تیر ( 24 June )

کارگردان: رولند امریش

بازیگران: جف گولدبلام - لیام همسوورث - مایکا مونرو و ...

داستان: دو دهه بعد از اولین حمله بیگانگان, زمین بار دیگر با تهدیدی از فضا رو به رو می شود. آیا سیستم دفاعی جدید زمین برای جلوگیری از این تهدید کافی است؟

بالاخره بعد از سال ها صحبت و شایعه ادامه روز استقلال از راه رسید. به نظر بزرگتر و بهتر و البته بدون ویل اسمیث است. فروش استانداری در بازار داخل خواهد داشت اما با توجه به محبوبیت فیلم های ژانر فاجعه در دنیا فروش جهانی بالاتری برای فیلم پیش بینی می گردد.

غول بزرگ مهربان (the BFG )

تاریخ اکران : 11 تیر ( 1 July )

کارگردان: استیون اسپیلبرگ

بازیگران: ربکا هال - مارک رایلنس - جمین کلمنت - بیل هیدر و ...

داستان: دختری به نام سوفی توسط غول بزرگ مهربانی دزدیده می شود که بر عکس ظاهر نا خوشایندش قلب مهربانی دارد و چون از خوردن بچه ها دوری می کند توسط غول های دیگر رانده شده است.

بازگشت استاد به ژانر فیلم های خانواده گی کلاسیک. با توجه به اینکه فیلم همزمان با اکران دو فیلم "افسانه تارزان" و "پاکسازی 3 " است رقابت فروش سختی خواهد داشت. نمی توان پیش بینی کرد فیلم فروش بزرگی خواهد داشت یا شکست خواهد خورد. تنها نمونه مشابه به آن فیلم "تن تن" بود که فروش قابل توجهی در بازار داخلی نداشت.

افسانه تارزان ( Legend of Tarzan )

تاریخ اکران : 11 تیر ( 1 July )

کارگردان: دیوید ییتس

بازیگران: الکساندر اسگارسگاد - مارگوت رابی - کریستوف والتز - ساموئل ال جکسون

داستان: تارزان که به زندگی جدید خود در لندن خو گرفته دوباره به جنگل باز می گردد تا درباره عملیات یک شرکت حفاری معدن تحقیق کند.

تارزان ساخته شده تا یکی از بلاک باستر های بزرگ تابستان امسال باشد اما با اطلاعات کمی که از فیلم در دست است نمی توان موفقیت فیلم یا شکست آن را پیش بینی کرد. فیلم می تواند شکست بزرگی برای کمپانی باشد . همه چیز به کیفیت فیلم باز می گردد.

شکارچیان ارواح ( Ghostbusters )

تاریخ اکران : 25 تیر ( 15 July )

کارگردان: پل فیج

بازیگران: کریستین ویگ - ملیسا مک کارتی - کریس همسوورث و ...

داستان: چند دانشمند نیویورکی تصمیم می گیرند شهر را از تهدیدی ماورا الطبیعی نجات دهند.

این ورژن زنانه از فیلم محبوب دهه هشتادی فروش بالایی را برای تابستان در نظر گرفته اما با تبلیغات نه چندان جالب و تریلری بسیار بد از فیلم, انتظار یک شکست می رود.

عصر یخبندان : برخورد مسیر (Ice Age: Collision Course )

تاریخ اکران : 1 مرداد ( 22 July )

کارگردان: مایک ثورمیر - گلن تی چو

صداپیشگان: جان لگویزامو - ری رومانو - کویین لطیفا - جنیفر لوپز و ...

داستان: اسکرات که در پی میوه خود در بیرون از جو زمین است ناخودآگاه باعث به وجود آمدن اتفاقاتی در سطح سیاره ای می شود که امنیت زمین را به خطر می اندازد.

دوباره یک انیمیشن تکراری دیگر از سری فیلم های عصر یخبندان. با اینکه شخصیت های این انیمیشن هنوز محبوبیت زیادی دارند اما انتظار فروش چشمگیر سری های قبل برای آن نمی رود.

سفرهای ستاره ای : ماوراء (Star Trek: Beyond )

تاریخ اکران : 1 مرداد ( 22 July )

کارگردان: جاستین لین

بازیگران: کریس پاین - زویی سالدانا - زاخاری کویینتو - ادریس البا و ...

داستان: ادامه سری سفر های ستاره ای ( داستان اعلام نشده )

زمانی که قسمت دوم سفر های ستاره ای در سال 2013 اکران شد انتظار نمی رفت فروش کمتری نسبت به فیلم اول داشته باشد و این برای کمپانی خبر بدی بود. قسمت سوم ماجراجویی ها رو به کهکشان دوری می برد و از تریلر نمایش داده شده بر می آید که با فیلم هیجان انگیز تری رو به رو باشیم.

جیسون بورن 2016 (Jason Bourne 2016 )

تاریخ اکران : 8 مرداد ( 29 July )

کارگردان: پل گرین گراس

بازیگران: مت دیمون - آلیشیا ویکاندر - جولیا استایلز - تامی لی جونز و ...

داستان: اعلام نشده

با مخفی کاری شدید کمپانی یونیورسال داستان فیلم هنوز در دسترس نیست. حتی عنوان فیلم نیز کامل نیست. تیزر کوتاه پخش شده در شب سوپر بال هم به این سردرگمی کمکی نمی کند. با اینحال با توجه به حضور پل گرین گراس و بازگشت مت دیمون انتظار یک بورن با کیفیت را خواهیم داشت.

جوخه خودکشی (Suicide Squade )

تاریخ اکران : 15 مرداد ( 5 Agust )

کارگردان: دیوید ایر

بازیگران: جرد لتو - ویل اسمیث - بن افلک - مارگوت رابی و ...

داستان: یک بخش ویژه مخفی دولتی تعدادی تبهکار خطرناک در بند را استخدام می کند تا یک ماموریت ویژه را در ازای بخشش دوران محکومیت انجام دهند.

فیلمی بر اساس شخصیت های منفی لیگ عدالت نباید جالب باشد اما با توجه به دو تریلر فوق العاده جذاب انتشار یافته حتما نظرتان تغییر خواهد کرد. امیدواریم این فیلم بر عکس "بتمن علیه سوپرمن" نا امیدمان نکند.

منبع: مووی مگ

"شاید در زندگی ِ قبلیمان من ستاره بوده ام...
    وگرنه آدم ها که از چشم هم سقوط نمیکنند!!"

سقوط_یک_ستاره_دختر_بهار
  2. 13
    دختر بهار
    کاربر نیمه فعال
    1,305
    2,750
    خب با اینکه میدونم به احتمال 150 در صد کسی تو این بحث شرکت نمیکنه =| خودم شروع میکنم!=/

مرد شکارچی فروش پایینش دور از انتظار بود. به نظر من اینجا اریک بهتر بود . اینکه جادوگر قسمت قبـ[سفید برفی و شکارچی]ـلی یهو زنده شد شاید یکم سخت هضم شد برای من . واینکه ملکه زمستان خواهرش بود .اگه خواهرش بودپس تو سری قبل کجا بود؟ چرا به خواهرش کمک نمیکرد؟ و اگه اینقدر مستقل و قدرتمند بود چرا یهو تسلیمش شد؟ و البته از اینکه تو قسمت قبـ[سفید برفی و شکارچی ]ـلی اریک عشقش رو به سفید برفی اعتراف کرد و به اصطلاح اونا عاشق هم بودن حرفای سفت و سخت اریک رو درمورد اینکه هنوز سارا رو دوست داره یکم زیر سوال میبرد! ولی من درکل این فیلمرو دوست داشتم و به نظزم خیلی بهتر از قسمت قبـ[سفید برفی وشکارچی]ـلی بود.

کاپیتان آمریکا:جنگ داخلی :خب اینجا انتقام جویان یا همون avengersواقعا خوش درخشیدن! اینکه زیاد شده بودن رو می شد دوست داشت ولی با این همه من دوشت داشتم فقط محدود به چند تاش مث مرد عنکبوتی که قبلا با داستانش اشنایی داشتیم و البته همون بازیگرای قبل باشه! ولی درکل خیلی خوب بود و فروشش هم نسبت به فیلمش قابل قبول بود.

مردان ایکس: از این فیلم خیلی بیشتر انتظار داشتم. من واقعا طرفدار سری فیلم های مردان ایکس هستم و واقعا انتظار داشتم یه فیلم قوی برای تو خاطره موندن و فراموش نشدنش بسازه .که نشد.من قسمت قبلیشو بیشتر دوست داشتم.واقعادلیل اینهمه شخصیت اضافه این سری رو نفهمیدم=| جنیفر لارنسم که قوز بالا قوز بود با اون بازیش!=)
    ولی من هم چنان عاشق سری فیلم های مردان ایکس هستم=)

احضار 2: خیـــلی دوسش داشتم.هرچند این فیلم هم مث سری قبـ[احضار1]ـلش نمی شد!مث اون قوی نبود ولی خب احضار بود دیگه.=)

در جست و جوی دوری رو از پوسترش فک کردم در جست و جوی نمو باشه! به هر حال میرم ببینم قضیه چیه.
    فعلا همینا رو دیدن بقیه رو دیدم میگم!مخصوصا وارکرافت و افسانه تارزان و اکنون مرا مبینی!والبته عصر یخبندان!^___^ اصلا این سنجابه رو بذارن تو فیلم نینجای تنها هم بازی کنه میشه بهترین فیلم^__^

سقوط_یک_ستاره_دختر_بهار
  4. 7
    Maral.m
    کاربر نیمه فعال
    1,918
    3,158
    سلام
    چه تاپیک خوبی. ممنون دوست خوبم :)

کتاب جنگل رو دیدم و دوسش داشتم خیلی. عاشق صدای ماره شدم :) در کل جلوه های ویژه ی بسیار زیبایی در این فیلم به کار رفته بود و حسابی سرگرم کننده بود.

انیمیشن پرندگان خشمگین رو کلا دوست نداشتم! به نظرم خیلی تلاش شده بود که یه انیمیشن خوب از آب دربیاد اما فقط و فقط به خاطر تبلیغاتی که راجع بهش شد نگاش کردم :) برای بچه های کم سن و سال خوب بود :) از اون انیمیشن ها نیست که بزرگ سالان رو هم درگیر و علاقه مند کنه!

فیلم آلیس در میان آینه ها هم دوست نداشتم! جانی دپ یکی از بازیگرهاییه که دوست دارم فیلم هاش رو ببینم ولی واقعا این فیلم از نظر فیلمنامه ضعیف بود. اصلا نمیشد با شخصیت ها ارتباط برقرار کرد. یه جورایی داستان مبهم و غیر منطقی پیش رفت. کلا پشیمون شدم از دیدنش :| اصلا بهتر بود که این قسمت رو نمیساختن ( در این حد دوسش نداشتم) میذاشتن همون قسمت اول در اوج خودش بمونه :)

فیلم احضار 2 رو بسی دوست داشتم. مثل احضار 1 قوی بود. از دیدنش لذت بردم

بقیش رو ندیدم
    در این سایت، توهین و قضاوت ممنوع می باشد.
    به هم احترام بگذاریم...
    (این را در امضای خود کپی کنید و یکدیگر را دعوت به دوستی کنیم، نه دشمنی)

صحبت به جایی نرسید
    ما فقط کمی،
    یکدیگر را کشتیم!
    #مارال.م

کمی شاعرم و کمی می نویسم!

رمان در حال تایپ : رمان باورم کن | مارال.م

6. 4
    Aliena
    کاربر فعال
    1,283
    1,890
    سلام. این فیلما همه اکران شدن نه؟
    از اونجایی که زیاد اهل فیلم دیدن نیستم هیچکدومشو ندیدم فقط اسما و تعریفای بعضیاشونو شنیدم. خصوصا Suicide Squad و در جستجوی دوری. نمیدونم منتقده کی بوده اما بعضی جاها بیخود ایراد میگرفته. دوری خیلی هم خوبه. ساختن یه داستان راجبش ایده خوبی بود. ولی عصر یخبندان دیگه داره خیلی تکراری و کسل کننده میشه. ادامش ندن بهتره. پرندگان خشمگین هم فقط عکساشو دیدم. شخصیتاش که خیلی ناز بودن.
    یه انیمیشن دیگه از والت دیزنی هم به زودی اکران میشه به اسم موآنا (Moana). تریلرش رو دیدم شخصیت موآنا خیلی ناز بود. خلاصه داستان رو هم خوندم خوب بود. متفاوت بود. ولی زبان اصلیش اسپانیاییِ. باید بیشتر صبر کنیم
    پاییز را دیدی؟ برگ هایی که رنگ عوض کردند، افتادند.
    ناشناس

She's a poem full of paradox.
    4liena

https://telegram.me/abiebanafsh
  8. 3
    MahsaRamazanpour
    مدیر ارشد فرهنگ و هنر
    سرپرست منتقدان
    سرپرست خبرنگاران
    سرپرست ویراستاران
    تیم خبرنگاران
    تیم منتقدان رمان
    تیم ویراستاران رمان
    تیم مدیران ارشد
    1,122
    3,622
    من اصولا تو بحثا شرکت نمیکنم ولی بحث فیلم باشه یهو میام نظر میدم
    تو این لیست یه سریارو که در جریانشون نبودم... مخصوصا انیمیشنا... و میخوام برم دانلود کنم! اما دوتا از مجموعه هایی که من دوستشون دارم امسال هم قسمت جدیدشون اومد

• ایکس من! واقعا جزو مجموعه های بسیار مورد علاقمه... مخصوصا که جنیفر لارنسم باشه بعد سوفی ترنر هم بیاد تو فیلمبا ذهنیت بازیش تو گیمز آو ترون! بعد داستان هایی که تو جوونیشون میگذره هم جذابیت های خودشو داره! با توجه به اینکه تو قسمت قبل کل آینده نغییر کرده بود و قسمتای قبل زیر سوال رفت.. خیلی مشتاق بودم بدونم که از نو ساختن این آینده چجوریه! رابطه بین مستیک و مگنتیو و چالز! ولی فیلم بیشتر شبیه اونجرز بود یه آدم بده اومد همگی دست به دست هم دهیم به مهر بریم نابودش کنیم! بعد شخصیت جدید هم خیلی تخیلی شده بود! یعنی تخیلی بودنش با ایکس من برابری نمیکرد! خلاصه اینکه اصلا انتظار منو نتونست برآورده کنه... در کنار داستانش بازی بازیگرا مثل همیشه خوب بود مخصوصا سوفی که میدونم این یه تجربه خوب تو رزومش میشه و منتظرم تو فیلم های دیگه هم ببینمش و این خیلی خوبه که زندگی کاریش مختص به سریال نشده...

• کاپتان امریکا_سیویل وار: نسبت به کاپتان امریکا های قبلی خیلیییییییی بهتر بود! واقعا بهتر بود... اسکارلتم که هستو کشمکش ذهنی برای مخاطب اینجاد میکرد تو هر ثانیه فیلم و شک و تردید ها! یه سری چیزای عجیب هم توش بود! مثلا چرا بلک ویدو طرف آیرن منه؟ و اینکه واقعا اینهمه آدم چرا آوردن توش؟ هر کی از راه میرسه سوپر هیروئه؟ من انت منو اصلا نمیشناختم! با اومدنش تو این فیلم رفتم فیلمشو دیدم که بسیار بی کشش بود برام! داستانش کلیشه ای... جالب نبودن حضور جک و جونور توش! کلا خوب نبود. اسپایدر منم که اومد و قراره برای همین اسپادر من سری های فیلم جدیدی هم بسازن! میشه سومین سری از اسپایدر من! اومدنش تو فیلم برام مثل یه جُک بود جهت خنده. کار خاصی هم نکرد. اصلا این همه آدم جمع شدن که چیکار کنن؟ چند دقیقه فقط جلو هم جنگیدن؟ خب از اولش دو نفره میجنگیدن دیگه... حضور شخصیت های جدید مخصوصا اون عجیب غریبه که نفهمیدم چیه جالب نبود. اتفاقات جالبی افتاد مثلا کی فکرشو میکرد استارک بزرگو کی کشته؟ چرا کشته؟ اصلا قصد اون یارو چیه؟ چرا داره اینارو به جون هم میندازه؟ با اینکه تو نشون دادن قصدش خیلی ضعیف عمل کردن
    • احضار 2: ندیدم! یکشو هم ندیدم! ولی از طرف طرفدارانش که دوستمن شنیدم خیلی احضارش کم بود در حد چند دقیقه و بیشتر درام شده بود!

پ.ن. من و استارتر در مورد جنیفر لارنس نظر متفاوتی داریم

می نِویسَم:

10. 3
    دختر بهار
    کاربر نیمه فعال
    1,305
    2,750
    افسانه تارزان رو هم دیدم!
    اصلا خوب نبود. من اصلا ازش خوشم نیومد! اصــلا.=| کاش در حد همون انیمیشن می موند! اصا پشیمون شدم دیدمش!=/ شاید بقیه بپسندن ولی من اصلا خوشم نیومد. یه سکانس های مزخرفی داشت که اصا با خودت میگفتی ینی چی؟
    رو به رویی ادما با حیوونا ! حیوونایی که از ادما بهترن! =/ ادمایی که میخوان حیوون باشن. -__-
    سکوت میکنم!به هر حال خوشم نیومد!

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa نمایش پست ها

پ.ن. من و استارتر در مورد جنیفر لارنس نظر متفاوتی داریم

سقوط_یک_ستاره_دختر_بهار
  12. 1
    Fatemehkeshavarz
    کاربر نیمه فعال
    76
    2,204
    هیچکدومشون رو ندیدم
    دوست دارم عصریخبندان رو ببینم. تیزرشو دیده بودم و مثل چهار قسمت قبل واسم دوست داشتنی بود
    اینم نظر کارشناسی من
  14. 2
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع