ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 22 از 22
    Sahar
    مدیر ادبیات خارجی
    تیم مدیران
    798
    649
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa نمایش پست ها
    سلام علیکم
    علیک سلام ... چرا رنگ منو استفاده کردی ... همون قهوه ای قرمز خودت چش بود؟

الان دلم میخواد ازون سوالای 200 تاییت بپرسم یکم پدرد دراد
    میتونی بپرس

حوصله مقدمه ندارم
    بریم سراغ سوال
    بریم

1.پاسخ سوالات زیر را در یک جمله بدهید( حق نداری کمتر از یه جمله باشه )
    الف: چرا؟
    چون که زیرا ... و اینکه خب دلیلش مشخصه ... اگه تقاضای مدرک شه همه چی مشخص میشه و این چراها و شبهه ها باقی نمیمونن .. سعی کن از یه دید دیگه بهش نگاه کنی شاید لازم نباشه از من بپرسی چرا
    ب: واقعا چراااااااا؟
    همین دیگه .. یکم مختو به کار بنداز زوایای دید دیگه رو بررسی کن .. از قدرت استتنتاجت استفاده کن شاید لازم نباشه من چرایی و چگونگی این چراااااا رو توضیح بدم ..

ج: میخوای یکم کمتر در مورد در پس نقاب حرف بزنی؟
    نه نمیشه .. راجب چیز خوب باید حرف زد ... حالا نقدش که کردم بیشتر راجبش حرف میزنم تا محکم تر کلتو بکوبونی

د: نظرت چیه سه نقطه ی عکسای اصفهانو در اینستای خود در نیاوریم؟
    کاملا مخالفم ... حالا خودت دوتا عکس هنری میگرفتی سه نقطه شو که هیچ یاروشم میکردی ..
    هـ: دقت کردی هممون تو نودوهشتیا اخراج شدیم جز تو؟ چرا؟
    چون من دختر خوبیم

و: چجوری یک شخصی که اخراج میشه میتونه مدیر ارشد یه سایت دیگه بشه؟
    چوری که فرد و استعداد هایش از بین نمیرود .. از حالتی به حالتی دیگرو در این مورد مذکور از سایتی به سایتی دیگر منتقل میشود ..

ز: کوچ دسته جمعی از سایت چیست و چه زمانی رخ می دهد؟
    زمانی که یه سایتی یارو شود و اکیپی بریزند یک سایتی دیگر ..

2. اینایی که میگمو وقتی میشنوی یاد چی میفتی؟
    الف: سیده فاطمه
    دهنت سرویس چیزش کردی

ب:پفک نمکی
    جمع دوست داشتنی و بی غل و غشمون ... سیمانم بود توش یه زمان ...
    ج:اسکرین شات
    شیء مذکور

د: خر در چمن
    تولد هما ..
    هـ: دود قلیون
    چیز ژست

و: وویس
    تو که ادای یه بنده خداییو دراوردی شب اعترافات
    ز: گیف
    گیف دزد

3. این اشخاصی که میگم تو رو یاد چی میندازن؟

الف: مریم
    مامان مهربون
    ب: میس فاطی
    خدابیامرز
    ج: سان داتر + فرناز
    کاپل قدیمی ... چششون زدن

د: هما
    باران 69
    هـ:جناب یزدانیان
    مهندس اروپایی ساکن شرق
    و: خودم حتا!
    رفیقمی ... یه صفت میخواستم بگم اینجا جاش نیست

د: اون یارو بقال دانشگاتون که عکسش پخش شده
    هااا اون خیلی میگن یاروه نمیشه چیزی بگم اینجا . ولی ناموسا من چیزی ازش ندیدم مرد خوبیه ... تازه یه بار حراست نذاشت با چمدون برم گفتن خطر بمب هس چمدون منو نگه داشت برم بیام ... ینی دستم داشت کنده میشد

4. خاطره ای از موقعیت ها یا چیزایی که میگم

الف: بالش گل صدف که رو تختته
    میدونم یه بار که داشتم عکس میگرفتم بعد یه سال یادم افتاد عه صدف خریده .. اونم برای این یادم افتاد که خیلی رنگش به کاغذ دیواریم میومد ...
    ب:ساعت چهار صبح گروه پچ پچ، گفت و گو سیگار شکلاتی
    عجب دورانی بود ... دیگه به چهار صبح میرسیدیم مخمون رد میداد همش سوتی میدادیم

ج: تاپیک نقد جدال پر تمنا
    واسطه ی متنفر شدن ما از هم ... یادمه یه بار برگشتم صفحه نقدش اگه امکانش بود میخواستم تمام پستامو پاک کنم ... ایمان داشتم که چی چی گفتم همشو

د: رونمایی سیگار شکلاتی با گوشیت داری واسم عکس میفرستی
    تو همه ی عکسای هما یه سحر گوشی به دست افتاده ... همه فکر میکنن گوشه گیرم همش گوشی دستمه .. ولی درواقع نت خیلی یارو بود همش میخواستم کانکت شم تورو در جریان بذارم

هـ : بحث سر اینکه میشه یه بخش دوتا مدیر ارشد داشته باشه یا نه
    کلافه شدم اینقد هیچکدومتون کوتاه نمیومدین .. یادمه میخواستم یه چی بگم عفتمو میبرد زیر سوال

و: ژست گرفتن با بک گراند دیواری که روش نوشته تخلیه چاه و فاضلاب سر کوچتون
    تقصیر هما بود بد جایی وایسادن ... کوچه ما خیلی شیکه ... اون خونم که روش نوشتن تخلیه چاه جزو آثار باستانیه

ز: عکس دختری که تفنگ زیر گلوشه
    منو یاد هیوا میندازه ... هیوا یه آواتار معروف داشت دختره با تفنگ بود ... من خیلی دوسش داشتم .. هم هیوا رو هم آواتارشو .. یکم که سرچ کردم دیدم این عکس تم همون آواتار هیواس ... ازش دل نکندم .. مرسی که یادم انداختیش ... برم پیداش کنم بذارمش اینجا

5. نظرت در مورد چیزایی که میگم
    الف: خاله زنگ از نوع کتابخوان
    یه کتابخون واقعی هیچوقت درمورد مسائل مربوط به کتاب خاله زنکی نمیکنه ... اخلاق کتابخونی این نیست . همونطور که میگیم ناجوانمردی جزو اخلاق ورزشکاری نیست و تو این زمینه کسی این کارو کنه تمام ارزشای یه ورزشکارو زیر پا میذاره و مورد توجه بقیه از وجه منفی قرار میگیره ، خاله زنکی تو کتابخونیم همینه ... کتاب میخونیم که بهمون چیزی اضافه شه .. به معلوماتمون .. به فرهنگمون . حالا ما بیایم دقیقا خلاف ارزشای کتاب عمل کنیم ، طوری که اونهمه تجربه کتابخونی هیچی بهمون یاد نداده ، تمام زمانی که صرف کتاب خوندن کردیم تو یه چشم به هم زدن هدر میشه ... به راستی برای چی کتاب میخونیم ؟ اگه برای افزایش فرهنگ و سطح سواد نیست ، همون بهتر که نخونیم و پول و وقتمونو هدر ندیم !
    ب: خاله زنک از نوع مدیر
    فقط اثر تخریبی و فرسایشی داره و صد سال نبودش از بودنش بهتره .. چه برای جو کادر مدیریت ، چه برای اعضا .
    ج: نویسنده از نوع بدو بیا، نخونی از دست میدی
    مگه استونه از دست بره ... بابا همونجاس دیگه ... من ببینم یکی بالای تبلیغ کانالش اینو زده میرم جوین میشم ریپورتش میکنم مسخره رو

د: نویسنده از نوع روشنفکر و صحنه رمانتیک نویس (رمانتیک = 18+)
    روشن فکر نی ... بی بندوباره .. روشن فکر به کسی میگن که در جهت مثبت با عقاید غالب مخالف باشه .. این مثبت 18 ها هیچ جای دنیا تو خود اروپاشم مذمومه ... اینجا که ایرانه .
    هـ : ژانر کل کلی
    که شده ژانر رسمی تلگرام دراوردی ... درک نمیکنمش اصلا . خود مقوله ی کل کلم درک نمیکنم .. به شخصه پسری باهام کل کل کنه آدم حسابش نمیکنم چ برسه عاشق شم چی چی رمان یارو کنه باهاش خاطرات عشق جاودانمون

و: ژانر رو مخی
    رو مخم شد رمان ؟ اصلا پدیده ژانرش هیچی .. کارمون به کجا رسیده که رمان رو مخی هم طرفدار داره

ز: ژانر ارباب رعیتی
    نویسندش مازوخیسم داره و بس ... آخه ارباب رعیتی شد سبک ؟ شد موضوع ؟ ولش کن که ژانر رسمی هم شده !! تو دنیای غیر مجازی ، رفتار اربابی رو آدمای مریض و روانی دارن ... و رعیتا هم همینطور .. دریغ از یکم سلف استیم .. بابا آخه ببین چی میگنجه تو عقلت ... فانتزی تا چه حد ؟
    پ.ن : ارباب رعیتی یه اصطلاحه که خیلی معنی بدی داره .... فیلم فیفتی فلان ... به اونا میگن ارباب رعیتی .. الان پسر پولدار دختر فقیرم اومدن قاتیش کردن که پسره تا میتونه غیرت خرکی میاد میزنتش میکشتش زیر باد کتک ... تینیجرای معلوم الحال دلشون ضعف میره
    والا به خدا ما یکیو میشناختیم ... عاشق پسره بود . ینی عااااشقا . میگفت خدایا زنش شم این منو هر روز بگیره زیر باد کتک عشق کنم .. به ماه نرسیده طلاق گرفتن . نمیگم خونواده شهریو با کلاسی هم داشتن که خیلی شیک با طلاقش موافقت کنن بگن چرا دخترمو فلان کردی از هم جدا شین .. نه ..
    خلاصه که اگه یه آدم غیرتی یکی تو فامیلای دورشم داشته باشه حتی میفهمه این غیرتای خرکی که مینویسن نویسنده ها ، تو واقعیت جز بدبختی هیچی نمیاره .. و این کتک زدنای دوست داشتنی ، تو واقعیت کابوسه .. لذت نیست !

6. لینک فیلمارو از کجا میاری تا اسم یه فیلم میاریم لینکشو میذاری؟
    من شصت تا کانال فیلم عضوم و چون خیلی فیلم میبینم کلی سایتای لینک مستقیم رایگان میشناسم ... برای همین از لحاظ لینک غنی ام

7. منو چندتا دوست؟
    دوتا . تو پرانتز .. امیر وقتی بچه بود هروقت ازش میپرسیدیم چقدر دوسمون داری میگفت دوتا .. بعد از اون هرکی ازم میپرسه چقدر دوسم داری منم همیشه میگم دوتا :)))
    8. برای کسی که اصلا آهنگ خارجی گوش نمیده و تو میخوای علاقمندش کنی 3 تا آهنگ بگو
    اول میگم چه سبکی آهنگ بیشتر گوش میدی بعد بگم .. الان اگه تو پاپ دوست داشته باشی من متال یا راک بگم تا صد سال طرف هیچ آهنگ خارجی نمیری

ممنون که این حجم از چیزو جواب میدی
    دهنت سرویس

میبینمت

...
    ویرایش توسط Sahar : 2016/08/14 در ساعت 01:48
    [COLOR=#4B0082][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][CENTER]? Smelly cat ... Smelly cat , what are they feeding you
  2. 12
    مریم یوسفی
    مدیر عمومی
    تیم نویسندگان انجمن
    تیم مدیران
    3,683
    4,813
    آخرین مهلت صندلی داغ ویژه سحر عزیز تا پایان روز جمعه می باشد.
    سپاس فراوان از شرکت کنندگان عزیز.
    ویرایش توسط مریم یوسفی : 2016/08/18 در ساعت 02:23
    میگن درد رو از هر طرف بخونی میشه درد ؛

ولی درمان رو از آخر بخونی میشه نامرد ؛

مواظب باش ؛

واسه دردت به هر درمانی تن ندی …

رمان کامل شده
    رمان درحال تایپ

رمان امشب مرا خواهندکشت... | مریم یوسفی | کاربرانجمن کافه قلم

نقد رمان امشب مرا خواهند کشت http://forum.cafeghalam.com/showthre...8&goto=newpost

کانال مشترک در تلگرام http://telegram.me/Romanmoshtarek

4. 5
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 22 از 22

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع