ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 42
    Admin
    مدیرکل سایت
    مدیر کل سایت
    897
    3,503

مجموعه لوکوبوک شروع به کار کرد ...

اولین نسخه از شبکه اجتماعی لوکوبوک منتشر شد !

+ اما لوکوبوک چیست ؟
    لوکوبوک اولین شبکه اجتماعی ایرانی با محوریت حمایت از نویسندگان و گسترش فرهنگ کتابخوانی است.

+ لوکوبوک از کجا آمده ؟
    تجربه بیش از یکساله راه اندازی و مدیریت مجموعه کافه قلم موجب شد تا با ادغام تیم کافه قلم و شرکت داده پردازان آیفر هم اکنون شاهد انتشار اولین نسخه از اپلیکیشن جدیدی با نام لوکوبوک باشیم.

+ لوکوبوک متعلق به چه نویسنده یا انتشاراتی است ؟
    بر خلاف کافه قلم و تقریبا تمام انجمن ها و یا سیستم های موجود، لوکوبوک متعلق به نویسنده، گروه نویسندگان و یا انتشارات خاصی نیست و تیم مدیریت آن تنها به منظور حفظ نظم و انسجام آن در پشت پرده فعال هستند.

+ لوکوبوک چه امکاناتی دارد ؟

شبکه اجتماعی :
    - امکان عضویت آسان و تنها با ورود شماره موبایل
    - ارائه پروفایل اختصاصی به کاربران با قابلیت انتخاب کاور، تصویر کاربری، تنظیم بیوگرافی و ...
    - امکان ارسال پست (متن و تصویر) به صورت نامحدود
    - دوستیابی
    - پسند پست های دیگران، ارسال نظر بر روی پست ها و اشتراک گذاری پست دیگران
    - مکالمه دوجانبه خصوصی از طریق پیام رسان سیستم

امکانات کتابخوانی :
    - امکان جستجو در میان دیتابیس کتابهای چاپی، مطالعه مقدمه آنها و ارسال نقد و بررسی برای کتب
    - اطلاع از نویسندگان و قیمت کتب با قابلیت افزودن آنها به لیست علاقمندی ها
    - امکان جستجو در بین داستان ها (رمان ها) در حال تایپ و اتمام یافته توسط نویسندگان
    - دنبال کردن داستان ها و دریافت نوتیفیکیشن در صورت بروزرسانی آنها
    - امکان ارسال نظر و نقد برای هر قسمت از داستان و یا نقد و بررسی کلی آن
    - استفاده از ریدر اختصاصی اپلیکیشن با قابلیت انتخاب نوع فونت، اندازه فونت و حالت شب برای داستان های تایپ شده ی اتمام یافته (با قابلیت مطالعه آفلاین)

امکانات نویسندگی :
    - عدم امکان کپی محتوای داستان و رمان ها به منظور رعایت حقوق کپی رایت
    - ارائه پنل اختصاصی نویسندگی با قابلیت تایپ از طریق موبایل و یا دسکتاپ
    - امکان ارسال درخواست شروع داستان، اتمام داستان، حذف داستان و یا طراحی کاور از طریق پنل نویسندگی
    - امکان پیش نویس قسمت های مختلف داستان و انتشار آنها به ترتیب و تنها با یک کلیک
    - ارسال نوتیفیکیشن به دنبال کنندگان داستان و عدم نیاز به اطلاع رسانی گسترده برای اطلاع خوانندگان از بروزرسانی داستان و ارسال قسمت جدید
    - امکان دریافت پسند، نظر و نقد بررسی برای داستان ها
    - ارائه صفحات طرفداری (FanPage) به نویسندگان برتر
    - حمایت لوکوبوک از نویسندگان داستان های برتر به منظور معرفی آنها به کاربران، ارسال برای ناشرین و چاپ
    - تبدیل خودکار داستان های پایان یافته به کتاب الکترونیکی (قابل نمایش تنها در اپلیکیشن لوکوبوک)

+ چرا لوکوبوک ؟
    لوکوبوک یک سیستم ایرانی و بومی است که توسط تیم توسعه دهنده اختصاصی، برای پلتفرم های اندروید، iOS (به زودی) و دسکتاپ (بزودی) توسعه داده شده است، بنابراین در صورت نیاز به توسعه هر بخش از سیستم امکان ارائه نسخه های جدید با قابلیت های جدید وجود خواهد داشت.

+ لوکوبوک رو از کجا دریافت کنیم ؟
    لوکوبوک بر روی کافه بازار قرار گرفته است، اما اگر کافه بازار ندارید می توانید به صورت مستقیم از طریق وب سایت لوکوبوک هم دریافتش کنید. برای دانلود از کافه بازار و یا لوکوبوک به آدرس www.lookobook.com مراجعه کنید.

* نسخه های iOS و دسکتاپ به زودی منتشر خواهند شد.
    * در صورت بروز مشکل می توانید با شناسه HiLOOKOBOOK در تلگرام در ارتباط باشید.

نکته : گوشی شما باید به اندروید 4 به بالا مجهز باشد.
    اگر در هنگام نصب با پیام خطا مواجه شدید از قسمت تنظیمات > امنیت گزینه Unknown Source را تیک بزنید.

تصاویری از محیط برنامه :

اما کافه قلم چه خواهد شد ؟
    مجموعه کافه قلم تا زمان ارائه کلیه پلتفرم های لوکوبوک و همچنین انتقال کامل کاربران به سیستم جدید پا بر جا خواهد بود. اما توصیه می کنیم اگر نام های کاربری خاص برای خود می خواهید هرچه زودتر نسبت به نصب و عضویت در برنامه اقدام نمایید.

در صورت داشتن هرگونه سوال و یا پیشنهادی، پیشنهادات خود را در این تاپیک اعلام کنید.

با احترام.

2. 120
    (sin.noon(leyli,*Andromeda*,*SARINA*,abines,Aida Parhizkari,Ali movahed,Aliena,APHRODITE,asmae,atiyeh.lotfi,aurora,•FATEMEHFARAMARZI•,BaD . MaN,Barmaan2000,behdadbm,Biela,Blue,Chupsunu_khunoom,Darya...,delarammiri,delarawm,Elahe dokht,EVRINA,ʍムみσ👼,F.R,f.rastgoo,faridehsabaghi,FATEME078,Fatemeh Bavand,fatemehzahra.a,Gandom,ghazaleh.ahm,golbahar,hasti66,heartless_girl21,Kia.na,Kiana,Lida.sh,lizaa,Madine,Maede_R,mahdis.m80,MahsaMani,Mahtabmehboodi,makhmal_66,Marde_tanha,maryam.ghaziani,mehrnooshmajidi,meli770,Meli_mekaya,mina.k,MiSS__SaNa,Month,mouneshasanpour,Nafise gh,NARCISSUS.97,Nasime,NaTaShA#,negin.azad,я_яσσнσʟαмıмı,papillon,Parisa.H.Gohari,parivash.s.v,parmida_NZR,parsa96,Prnia,Ra.Sha,saba_aln,saeid,sahar.s,sahararghavan,Sanaz,sara.0631,Saraw,Shakiba1374,soha_ahmadi,somi.kmr,soozi,Tarannom,ف.شیرشاهی,فـاطیـمـ🌙ـاهـ,فاطمه نصیری,فریده هاشمی,لیلی*,لیان,مهدیه mhk,مهساخاتون,ماه پسند,مائده,نیم تاج ایزدپناه,نیاوفر(98ia),نگار بانو,نرگس لوانی,نسترن موسوی,هاله.نظمی,یـاوانـا,کمند.صآد,پ.زرین,پرنسس درد,VenoosE,vida78,zahrayazdani,Zohreh Poursheikhali"صنم",~*~havva~*~,الا علی پور,اِریس,به گل,بهارگل,بیــ رنــگــ,بیتا۲۲,تنها,رز نقره ای ( م . اسدی ),ز.عباسي,زهراخدایاری,سنابانـو,سانیا سلطانی,سارا محمودزاده,سر به داران,شین.جیم,شادلین
    پاییز20
    کاربر نیمه فعال
    73
    412
    سلام چرا نام کاربری به فارسی رو قبول نمیکنه؟
  4. 11
    Admin
    مدیرکل سایت
    مدیر کل سایت
    897
    3,503
    نقل قول نوشته اصلی توسط پاییز20 نمایش پست ها
    سلام چرا نام کاربری به فارسی رو قبول نمیکنه؟
    نام کاربری باید انگلیسی باشه. ولی نام خودتون رو میتونید فارسی وارد کنید.
    دقیقا به خاطر همین نام کاربری فارسی و تفاوت کیبردهای گوشی های اندرویدی و iOS ما کلی مشکل داشتیم توی کافه قلم.

6. 16
    reyhanehmolaabasi
    کاربر ثابت
    42
    219
    سلام الان که برنامه لوکوبوک اومده ما دیگه نمیتونیم وارد تاپیک مون بشیم؟
    یا اینکه باید پست گذاری رو تو لوکوبوک ادامه بدیم؟
    بمیرد زندگی با خاطراتش...
    لینک سایت≠
    forum.cafeghalam.com/thread7554.html#post
    لینک کانال≠https://telegram.me/R_MOLAABASI
    ]
    اینستاگرام≠reyhaneh_molaabasi_roman
    سایت جدید رمان≠http://reyhanehmolaabasi.blog.ir ���⛔کپی اکیدا ممنوع📛نویسنده≠reyhanehmolaabasi
  8. 12
    نیم تاج ایزدپناه
    کاربر نیمه فعال
    2,841
    3,703
    من رمانمو تا نصف پست کردم، کجا باید ادامه بدم؟
    او در راه آهن بود ؛ پس آخرین ایستگاه بلندترین خیابان شهر ، اینجاست .
    - رمان ایستگاه آخر
    لینک رمان:
    http://forum.cafeghalam.com/thread2990.html
    لینک نقد:
    http://forum.cafeghalam.com/thread3042.html
    برای ارتباط با من و دیدن تصاویر شخصیت ها به این آدرس مراجعه شود:
    https://instagram.com/download/?r=563452248
    @damn_things
  10. 9
    Admin
    مدیرکل سایت
    مدیر کل سایت
    897
    3,503
    دوستانی که روی کافه قلم رمان داشتند لطفا روی لوکوبوک ثبت نام کنند و از منو کاربریشون درخواست نویسندگی بدن.

ولی توضیح یک مورد لازمه، به منظور جلوگیری از هجوم رمان های بدون خواننده، رمان هایی که قلم بهتری داشته باشند در اولویت هستن و دوستانی که رمانشون قلم ضعیفی داشته باشه تا زمان تصحیح نگارش رمان و همچنین موضوع و روال رمان، رمان منتشر شده ای روی اپلیکیشن نخواهند داشت.
    و اینکه با توجه به اینکه بناست قدم های متفاوتی در سرویس لوکوبوک برداشته بشه و مجموعه حامی کامل نویسنده هاش هست نویسندگان متعهد خواهند بود رمانشون تنها روی این اپلیکیشن منتشر بشه.

12. 11
    hadiseidani
    کاربر ثابت
    138
    235
    بنده یکساله رمانمو تو سایت شما منتشر کردم ولی چون مثل بقیه دوستان بلد نبودم طرفدار جمع کنم خواننده کم داشت (در صورتی که رمان خیلی خوبیه ، علاوه بر من اونایی هم که خوندن می گن) سایت شما فعالیتش بسیار کمه و هنوز بعد از یک سال نتونسته کامل رمان من رو ویرایش کنه و برای دانلود روی سایت قرار بده! بنده انصراف میدم و تصمیم دارم رمانمو رو یه سایت دیگه منتشر کنم. با تشکر
    آدم بودن نیست ، شدن است!
    آدرس اینستاگرام من : hadis.eidani
  14. 10
    Admin
    مدیرکل سایت
    مدیر کل سایت
    897
    3,503
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadiseidani نمایش پست ها
    بنده یکساله رمانمو تو سایت شما منتشر کردم ولی چون مثل بقیه دوستان بلد نبودم طرفدار جمع کنم خواننده کم داشت (در صورتی که رمان خیلی خوبیه ، علاوه بر من اونایی هم که خوندن می گن) سایت شما فعالیتش بسیار کمه و هنوز بعد از یک سال نتونسته کامل رمان من رو ویرایش کنه و برای دانلود روی سایت قرار بده! بنده انصراف میدم و تصمیم دارم رمانمو رو یه سایت دیگه منتشر کنم. با تشکر
    دقیقا به دلیل مشکلاتی که فرمودین ما اپلیکیشن لوکوبوک رو توسعه دادیم، شما مختارید حاصل فکر خودتون رو هرجا که فکر میکنید بهتر هست منتشر کنید.
    هرجا که هستید و فعالیت میکنید موفق باشید.

16. 8
    aliaboli
    کاربر تازه وارد
    0
    7
    ممنون از توجه شما به نویسندگان و ترویج فرهنگ کتابخوانی
  18. 7
    سر به داران
    کاربر تازه وارد
    3
    3
    ممنون از شما خوش حالم كه عضو شدم
  20. 3
صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 42

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع