ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    arezooprkohan
    کاربر نیمه فعال
    1,825
    969

Emoji 13 بحث شیرین سریال کره ای

سلام و درودی دیگر.
    همه میدونم که بین ایرانی ها یه عده هستن که شدیدا معتاد سریال اونم از نوع کره ایش هستن.
    من خودم یکی از اونام.
    این تاپیک رو زدم تا سریال هایی که دیدین رو معرفی کنین و با بقیه مشترک بشین..

1- بهترین و بدترین سریال کره ای که دیدی چی بوده؟
    2-سریالی که بیشتر دوست داشتین رو با خلاصه یا معرفی بنویسید.
    3-بازیگر مورد علاقتون؟
    4-چه ژانری از سریال های کره ای رو ترجیح میدی؟

قبلا کمال تشکر رو دارم از همکاریتون.

من زیاد سرتون رو درد نمیارم فقط بگم "دبلیو"بهترین سریال کره ای بود که تابحال دیده بودم و بس.
  2. 9
    sabapotter
    ویراستار رمان
    تیم ویراستاران رمان
    86
    191
    بهترین:عاشقان ماه،پسران فراتراز گل
    بدترین:ذاعقه شخصی
    پسران فراترازگل درباره ی زندگی 4تا پسر معروف وخوش تیپ وپولدار کره است که با اومدن یه دختر شر وشیطون زندگی همشون تغییر میکنه
    وعاشقان ماه:داستان درباره ی دختریه که از زندگی در این زمان کاملا نا امیده و برحسب اتفاق به زمانی از گذشته میره و اونجا اتفاقات زیادی براش میوفته
    ژانر طنز و دبیرستانی شونو از جدی هاش بیشتر دوست دارم ...جدی هاشون ب نظرم زیاد خوب نیست
    دبلیو رو هنوز ندیدم من...
    در حیرتم از مرام این مردم پست
    این طایفه زنده کش مرده پرست
    تا هست به ذلت بکشندش به جفا
    تا مرد به حسرت ببرندش سر دست

4. 3
    Aliena
    کاربر فعال
    1,283
    1,891
    ۱. بهترین سریالایی که من دیدم به ترتیب: نسل خورشید، باران عشق، ایمان یا همون سرنوشت و مزرعه‌ی بهشتی بودن.
    بدترین سریال... اسمش یادم نیست اما بد نبود فقط زیادی غمگین بود. فکر کنم شاهزاده‌ی زیر شیروونی بود.

۲. نام سریال: نسل خورشید
    سال تولید: ۲۰۱۵
    ژانر: عاشقانه، کمدی و اندکی پلیسی
    خلاصه: داستان حول روابط بین دو تا دکتر و دو تا سرباز کره‌ایه که همو دوست دارن اما به خاطر شغلشون یه جورایی دودل‌اند و نمی‌تونن کنار بیان که با هم باشن.

نظر شخصی: سریال واقعا خوبیه. سریال عاشقانه‌ی کشکی نیست و داستان حول مغرور بازی هیچ‌ شخصیتی نیست و‌ مسائل مهم‌تری برای گفتن داره. جدا از این، مسئولیتای یه پزشک و سرباز رو خیلی خوب نشون میده و شاید بشه گفت از این نظر دگرگونتون کنه. حتی یه سری مسائلی رو مطرح می‌کنه که بگه زندگی فقط از روی عشق نمیشه و واقعا باید با یه سری چیزای طرف مقابلت کنار بیای و اونا رو قبول کنی.
    خلاصه که خیلی توصیه میشه.
    خبری از لی مین هو و جانگ گئون سوک هم نیستا... بازیگرا اکثرا جدیدن. در واقع جدید که نه، قبلا بازی کردن اما این سریال یه جورایی بیشتر نشونشون داده.

۳. من از مردا سونگ جونگ کیون و لی مین هو رو دوست دارم و از دخترا یونا رو.

۴. فکر کنم کره‌ایا توی ژانرای عاشقانه، کمدی و تاریخی خوبن و منم همین ژانرا رو ترجیح میدم.
  6. 2
    Biela
    منتقد رمان
    تیم منتقدان رمان
    4,732
    2,514
    نقل قول نوشته اصلی توسط arezooprkohan نمایش پست ها
    سلام و درودی دیگر.
    همه میدونم که بین ایرانی ها یه عده هستن که شدیدا معتاد سریال اونم از نوع کره ایش هستن.
    من خودم یکی از اونام.
    این تاپیک رو زدم تا سریال هایی که دیدین رو معرفی کنین و با بقیه مشترک بشین..

1- بهترین و بدترین سریال کره ای که دیدی چی بوده؟
    2-سریالی که بیشتر دوست داشتین رو با خلاصه یا معرفی بنویسید.
    3-بازیگر مورد علاقتون؟ سونگ جونگ کی کم کار و عالی است. جی چانگ ووک هم خوبه!
    4-چه ژانری از سریال های کره ای رو ترجیح میدی؟ برام فرقی نداره

قبلا کمال تشکر رو دارم از همکاریتون.

من زیاد سرتون رو درد نمیارم فقط بگم "دبلیو"بهترین سریال کره ای بود که تابحال دیده بودم و بس.
    سریال خوب که زیاده : نسل خورشید | مرد خوب | عاشقان ماه | مهتاب نقاشی شد با ابر | دو بوک سونگ | هوارانگ | دلم برات تنگ شده | باران عشق | دبلیو | کی2
    سریالۀ بد هم: شاید پسرانِ فراتر از گُل! شاید باهاش کی پاپر و کی دراما شدم ولی حالا که بهش نگاه میکنم چیزِ چندانی برای آموختن نداشت.
    نسل خورشید صدر سریال های خوبمه. عالیه این سریال!
    درموردِ مهتابِ نقاشی شده با ابر هم : ساخت کره در سال 2016 است. راجب به دختری است که از کودکی سعی کرده است مانند مرد بار بیاید. به خاطرِ افشایِ راز پدرش این مورد الزامی بود. تا اینکه برای خواجه بودن قصر فروخته می شود و...
    دوبوک سونگ هم بسیار طنز و زیباست. شدیدا پیشنهاد میکنم دنبالش کنید. راجب به دختری است که از کودکی قدرت زیادی داشته و حالا به عنوان بادیگارد پذیرفته می شود [نگاه به خلاصه نویسی من نکنید. طنز و عاشقانه ی زیبایی دارد]
    هوارانگ هم بیشتر به خاطرِ وجود آیدول مورد علاقه ام تا یک جایی دیدمش. بدک نبود.
    کی2 هم داستان پخته و جالبی دارد. راجب به دخترِ یکی از کاندید های ریاست جمهوری است که از فرار میکند و نزد پدرش باز میگردد. این دختر از همسرِ اول مرد هست و سعی در پنهان کردنش دارد. به طوری که دختر تا به حال پا به اجتماع نگذاشته است و حال با آن روبرو می شود.
    ویرایش توسط Biela : 2017/06/06 در ساعت 08:52
    وقتتان را بیهوده صرف نکنید :]
    دورانِ گَزَند| زَخمِ ناسور |زَنگار | مَرگـِ مُزمِن

8. 2
    arezooprkohan
    کاربر نیمه فعال
    1,825
    969
    ممنون دوست جونیا از پیشنهادای خوبتون
  10. 2
    mahnaz..82
    کاربر تازه وارد
    0
    0
    بهترین...ملکه‏ ‏کی...شکارچی‏ ‏شهر‏...رودخانه‏ ‏ی‏ ‏ماه‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏خلاصه‏ ‏رودخانه‏ ‏ماه......یک‏ ‏پسری‏ ‏ازپولدارا‏ ‏دزدی‏ ‏میکنه‏ ‏بعد‏ ‏به‏ ‏فقیرا‏ ‏کمک‏ ‏‏ ‏می‏ ‏کنه‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏بهترین‏ ‏بازیگر......لی‏ ‏مین‏ ‏هو ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع